08
August
2018

Luxusná kozmetika pre kozmetické salóny

Pridal: Pridané: 8.8.2018 14:39:57 Počet zobrazení: 2754

Predstavujeme Vám kozmetiku špičkovej kvality určenú pre profesionálne kozmetické salóny. Luxusná kozmetika pre kozmetické salóny značky Wellmaxx ponúka zákazníkom možnosť výberu ošetrenia. Ošetrenie prípravkami s kyselinou hyaluronovou, morským planktónom alebo peptidmi. Kozmetická rada s kyselinou hyaluronovou pre mladšie zákazníčky s jemnými vráskami, kozmetická rada s peptidmi Cellular lift pre ošetrenie hlbokých vrások alebo kozmetická rada detox pre ošetrenie unavenej, opálenej a vysušenej pokožky.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.