29
Júl
2016

Lipolaser vs. ultrazvuková kavitácia (liposukcia) – ktoré je lepšie pre odstraňovanie tuku?

Pridal: Pridané: 29.7.2016 11:14:14 Počet zobrazení: 6452

Lipolaser vs. ultrazvuková kavitácia (liposukcia) – ktoré je lepšie pre odstraňovanie tuku? K dispozícii je ohromný počet zariadení, ktoré sľubujú dosiahnutie vysnívanej postavy v relatívne krátky čas. Rozbíjanie tuku lipo-laserom aj ultrazvukom je účinný spôsob ako sa zbaviť nadbytočného tuku bez bolestivých chirurgických zásahov. Lipolaser aj ultrazvuk pomôžu získať vysnívané krivky priamym zásahom do tukových buniek. Uvoľnený tuk sa buď spáli alebo uloží na inom mieste tela. Preto je potrebné dodržiavať zdravú životosprávu, obmedziť príjem tuku a kalórií, zvýšiť príjem tekutín a pokiaľ je to možné - cviciť kardio alebo čokoľvek iné v závislosti od Vášho zdravotného stavu.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.