26
Júl
2016

HIFU cielený ultrazvuk pre lifting pleti - preniká do hĺbky a stimuluje kolagén!

Pridal: Pridané: 26.7.2016 11:39:56 Počet zobrazení: 8278

HIFU cielený ultrazvuk pre lifting pleti - preniká do hĺbky a stimuluje kolagén! High Intensity Focused Ultrasound znamená vysoko intenzívny cielený ultrazvuk. Ultrazvukové vlny prenikajú do kože v rozsahu od 4.5mm cez 3.0mm a 1.5mm a v rozsahu 4.5 mm siahajú až teste nad svalovú oblasť. Kolagén je stimulovaný naprieč tkanivami kože až po svaly. Každá ultrazvuková hlavica ošetruje inú hĺbku. Počas jedného ošetrenia je potrebné vystriedať všetky tri hlavice. Jedinečná technológia už je dostupná nie len v kozmetických centrách, ale aj na domáce použitie. Drahé ošetrenia ultrazvukom nahradia cenovo dostupné prístroje, ktoré majú hlavice s rozsahom od 3,000 do 10,000 snímkov.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.