Panel používateľa
17
Júl
2016

Pokožka spálená alebo poškodená od slnka potrebuje správny krém na spálenú pokožku!

Pridal: Pridané: 17.7.2016 15:33:06 Počet zobrazení: 6086

Pokožka spálená alebo poškodená od slnka potrebuje správny krém na spálenú pokožku! Nadmerné vystavovanie pokožky slnečným lúčom spôsobuje spálenú pokožku na tvári, čo urýchľuje starnutie pleti – biologický proces, ktorý je ovplyvňovaný genetikou, vekom a slnečným žiarením. Dôsledky nadmerného slnenia sa neprejavia hneď, ani po roku, či dvoch. Zväčša nás dôsledky nadmerného slnenia dostihnú až po 10tich rokoch. Poškodzovanie pokožky slnkom sa akumuluje a prejaví sa až po rokoch. Po 50-tke sa na tvári objavujú žilky, pigmentové zmeny, hlboké vrásky alebo nadmerne vysušené zóny.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.