Panel používateľa
30
Jún
2016

Poznáte zelený jačmeň? Vedeli ste, že tento doplnok výživy obsahuje látky, ktoré sú pre zdravie pokožky nevyhnutné?

Pridal: Pridané: 30.6.2016 10:18:28 Počet zobrazení: 15498

Poznáte zelený jačmeň? Vedeli ste, že tento doplnok výživy obsahuje látky, ktoré sú pre zdravie pokožky nevyhnutné? Hyaluron.sk zaradil extrakt zeleného jačmeňa do svojho portfólia doplnkov výživy pre krásu, pretože je to bezpochyby zelená potravina s množstvom prospešných účinkov pre zdravie pokožky, vlasov a nechtov. 5g extraktu zeleného jačmeňa rozmiešaného vo vode urobí pre celkové zdravie a krásu veľmi veľa. Nápoj zo zeleného jačmeňa je nápoj, ktorý zmení Vašu pokožku.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.