22
Jún
2016

Ako odstrániť pigmentové škvrny? Nové výskumy objavili nové príčiny ich vzniku a odhaľujú nové možnosti ich predchádzania.

Pridal: Pridané: 22.6.2016 14:13:05 Počet zobrazení: 40639

Ako odstrániť pigmentové škvrny? Nové výskumy objavili nové príčiny ich vzniku a odhaľujú nové možnosti ich predchádzania. Čo si myslíte, čo spôsobuje pigmentové škvrny? Mnohí z Vás by povedali, že je to slnko, soláriá, nedostatok antioxidantov. Riešenie je veľmi jednoduché - slnečný krém s vysokým ochranným fakturom. Nové zistenia však odhttp://ampulky s obsahom ajov?ho komplexuhalili niečo zaujímavé. Príčinou vzniku pigmentových škvŕn na pokožke je údajne SMOG. Okrem pigmentových škvŕn smog spôsobuje predčasné starnutie kože, vrásky, akné a rakovinu kože. Nové štúdie varujú, že smog je pre pokožku dokonca nebezpečnejší ako UV žiarenie.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.