20
Jún
2016

Jemné, povrchové aj výrazné vrásky na tvári spôsobuje mimika alebo ochabnutá a ovisnutá koža! Dá sa vráskam predísť?

Pridal: Pridané: 20.6.2016 20:26:39 Počet zobrazení: 3650

Jemné, povrchové aj výrazné vrásky na tvári spôsobuje mimika alebo ochabnutá a ovisnutá koža! Dá sa vráskam predísť? Pribúdajúce roky sa podpisujú nie len na našom zdraví ale aj na kráse. Opotrebúva sa naše srdce, ktoré usilovne od nášho narodenia dlhé roky pumpuje krv našim cievnym „potrubím“ a zásobuje tak každú živú bunku v tele kyslíkom a výživnými látkami. Starnú naše orgány vrátane kože – u každého iným tempom. Niekto starne rýchlejšie, niekto pomalšie – závisí to predovšetkým od životného štýlu každého človeka.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.