Panel používateľa
09
Jún
2016

TOP 5 produktov s kyselinou hyalurónovou

Pridal: Pridané: 9.6.2016 11:53:37 Počet zobrazení: 32776

TOP 5 produktov s kyselinou hyalurónovou Kyselina hyalurónová je látka, ktorá nielenže dokáže oddialiť tvorbu vrások, ale dokáže aj vyhladiť tie, ktoré už vznikli a tiež regeneruje pokožku. Úlohou kyseliny hyalurónovej je podporovať tvorbu kolagénu - vlakien, ktoré spevňujú kožu. Degradácia kolagénu je spôsobená vekom ale výrazne urýchlená vplyvom voľných radikálov a UV žiarením. Výsledkom je "neprirodzené" predčasné starnutie a ovisnutá pokožka, čo vedie k tvorbe vrások. Ochranou pleti pred negatívnym pôsobením voľných radikálov sa zvýši aj tvorba vlastnej kyseliny hyalurónovej.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.