09
Jún
2016

Čo sú vrásky? Vedci Vám to vysvetlia. Rôzne teórie, rôzne riešenia.

Pridal: Pridané: 9.6.2016 09:57:45 Počet zobrazení: 24797

Čo sú vrásky? Vedci Vám to vysvetlia. Rôzne teórie, rôzne riešenia. Každý vie, čo je vráska. Každý vie slovo „vrásky“ vysvetliť svojim spôsobom, ale nie je to také jednoduché, ako sa to môže javiť. Povrchné vysvetlenie definuje vrásky ako drážky alebo záhyby, ktoré sa objavujú s pribúdajúcim vekom. Ale vzhľadom k tomu, že mnohé ženy a muži, rovnako ako vy, míňajú na ich odstránenie svoj čas, peniaze a energiu, je preto vhodné vysvetliť pojem „vrásky“ podrobnejšie. A zároveň získať nový pohľad a nové záchytné body, ktoré určite pomôžu boj s vráskami lepšie zvládnuť.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.