Panel používateľa

Chudnutie do plaviek

Pridal: Pridané: 8.4.2016 12:17:13 Počet zobrazení: 2293

08 Apríl 2016

Jar je tu a leto za dverami. Ostávajú nám týždňe do plaviek a potrebujeme sa čo najrýchlejšie zbaviť nadbytočného tuku a vyzerať lepšie. Správne cvičenie, zmena jedálnička a správne zvolená kozmetika na tvarovanie postavy je to, čo potrebujeme.

Chudnutie do plaviek

Chudnutie do plaviek

Jar je tu a leto za dverami. Ostávajú nám týždňe do plaviek a potrebujeme sa čo najrýchlejšie zbaviť nadbytočného tuku a vyzerať lepšie. Správne cvičenie, zmena jedálnička a správne zvolená kozmetika na tvarovanie postavy je to, čo potrebujeme.

Správne cvičenie:

WELLMAXX SHAPECvičenie po zime je veľmi dôležité, pretože dokáže naštartovať náš metabolizmu, vytvorí nám svaly, ktoré denne a počas noci spaľujú nepotrebné tuky, zbaví nás toxínov a odpadových látok potením a následne našu pleť omladí zlepšením mikrocirkulácie a okysličením.

Cvičenie nám pomáha pri chudnutí ako aj detoxikácií a je prevenciou starnutia a mnohých ochorení

Cvičením sa potíme a uvoľňujeme toxíny, preto je potrebné sa osprchovať a pleť vyčistiť čistiacou emulziou, aby sa odstránili všetky toxíny, ktoré by mohli spôsobiť vznik nových vrások.

Najlepšie je siahnuť po detoxikačnej kozmetike ako Wellmaxx Detox, pretože obsahuje špeciálnu zmes celldetox a morský planktón, ktorý pleť detoxikuje hĺbkovo a povrchovo.

Správna kozmetika:

Na trhu existuje množstvo kzmetík, ktoré sľubujú chudnutie, avšak kozmetika na chudnutie bez cvičenie jednoducho nefunguje. Ak však sa skombinuje cvičenie a kozmetika na tvarovanie postavy, účinky sa dosiahnú rýchlejšie a pokožka bude krásna a hebká. Predstavte si, že budete celý deň ležať na pohovke a jesť chipsy. Potom si natriete kozmetiku na tvarovanie postavy a budete čakať, kým sa pleť napne. Avšak žiadna kozmetika zázrak neurobí. Chudnúť sa dá a chudnutie sa dá urýchliť a to cvičením, zdravou stravou a kozmetikou na tvarovanie postavy.

Wellmaxx Shape

WELLMAXX SHAPEWellmaxx priniesol novinku, ktorá je v Nemecku a Švajčiarsku hitom na tvarovanie postavy. Jedná sa o kombináciu denného a nočného telového mlieka a spreju, ktorý pomáha zlepšiť prekrvenie pleti, pokožku po cvičení udržiava napnutú a tvaruje postavu.

Denné telové mlieko na tvarovanie postavy

Denné telové mlieko na tvarovanie postavy obsahuje isocell patentovanú formulu, ktorý aktivuje lipolízu (rozklad tukových vankúšikov). Isocell je kombinácia kofeínu a fosfolipidov, ktoré nie len že redukujú tukové bunky, ale aj odstraňujú celulitídu a majú drenážny účinok. 

Nočné telové mlieko na tvarovanie postavy

Nočné telové mlieko obsahuje okrem isocell patentovanej formuly aj adiposlim, ktorý je určený na elimináciu tukových zásob a celulitídy. Je dôležité, aby sa pouźívali súčasne, lebo oba mlieka obsahujú iné zloženie a pôsobia iným účinkom na eliminovanie tukových buniek a celulitídy.

Telový sprej na tvarovanie postavy 

Telový sprej je ideálny pre ľudí, ktorý nemajú čas na aplikovanie telového mlieka. Obsahuje kofeín, ktorý zvyšuje prekrvenie tkanív a rozpúšťa tukové tkanivá, patentovanú formulu tvorenú z morských chalúh, z chlorely a morskej vody, ktoré pleť hydratujú, ale aj proteasyl, ktorý zlepšuje elasticitu pleti a pomáha bojovať proti celulitíde.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.