Panel používateľa

Aloe vera a účinky na pleť: vhodný nie len na akné na tvári!

Pridal: Pridané: 14.6.2016 14:07:48 Počet zobrazení: 5399

14 Jún 2016

Aloe Vera je obľúbená rastlinka na liečbu akné, popálenín, pľuzgierikov, alergických reakcií a rôznych kožných ochorení. Používa sa v kozmetických prípravkoch na upokojenie a hydratovanie aknóznej, suchej a podráždenej pleti, či už je to vo forme čistiaceho prípravku, gélu alebo krému. Ale účinky tejto rastlinky na pleť sa už neobmedzujú len na liečbu kožných ochorení. Výskum napreduje a objavili sa nové zistenia.

Aloe vera a účinky na pleť: vhodný nie len na akné na tvári!

Nové poznaky o Aloe Vera ho posúvajú medzi účinné látky stimulujúce výmenu kožných buniek

Podľa výskumu profesora z Taxasu (Dr. Danhof z North Texas Research Laboratories) dokáže aloe vera extrakt urýchliť obnovu buniek až 8-násobne a vďaka tkz muco-polysacharidom dokáže prenikúť do dermálnej vrstvy kože 4-krát rýchlejšie ako voda. Okrem toho obsahuje 18 druhov amino kyselín a obsahuje všetky dôležité vitamíny pre pokožku, okrem vitamínu D. 

Aloe vera je vhodné aj po opalovaní

Aloe vera extrakt sa môže nanášať na červené miesta po spálení na slnku. Upokojí a schladí popáleniny. Môžu ho používať aj male deti. 

Silný a účinný extrakt bez škodlivých aditív je dostupný v ampulkách. 

Wellmaxx Laboratories vyvinul extrakt z Aloe Vera s kombináciou ďalších významných látok. V ampulkách Wellmaxx Hyaluron s Aloe Vera sa nachádza extrakt z Aloe Vera, kyselina hyalurónova, D-panthenol a alantoín. Celkové zloženie je zostavené tak, aby pleť hydratovalo a upokojovalo. Aloe Vera urýchľuje obnovu buniek, zlepšujú sa regeneračné mechanizmy kože a kyselina hyaluronová pomáha redukovať jemné vrásky a hydratovať pleť. Vynikajúca formula hydratačných a upokojujúcich komponentov je tak obohatená aj o účinok proti vráskam. Stojí zato ju vyskúšať. Tieto ampulky Vás dostanú. Naneste na akné alebo ošetrované miesto niekoľkokrát denne a vriedky sa zahoja rýchlejšie ako by ste čakali. 

Špičkové Aloe Vera ampulky obohatené o kyselinu hyalurónovú, d-panthenol a alantoín sú číslo 1!

aloe vera účinky na pleť na tvári

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.