Panel používateľa
Späť

Aktívne peptidy

Pridané: 1.4.2015 11:02:15 Počet zobrazení: 2171

01 Apríl 2015

Wellmaxx, Bunkový lifting, Aktívne peptidy (Najmodernejšia starostlivosť o pleť. Výrazné kontúry. Nádherne žiarivá pleť)

Aktívne peptidy

Špičková technológia v kozmetike

Wellmaxx®, to sú kozmetické prípravky s vysoko účinnými aktívnymi zložkami, ktoré spĺňajú najvyššie normy. Inovatívne aktívne zložky, ktoré  sú výsledkom najnovšieho výskumu, dodávajú tomuto radu výrobkov nezameniteľný charakter.

Cieľom filozofie spoločnosti Wellmaxx® je efektívny boj so starnutím pleti a zachovanie vlastného mladistvého vzhľadu pokožky.

Určite je aj vaším prianím:  zastaviť čas, vyzerať  dobre, cítiť sa dobre, užívať si každodennú starostlivosť o pleť... 

Peptidy – poslovia pokožky

Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu: tvoria ich stavebné kamene bielkovín a stimulujú bunkový metabolizmus. Pomáhajú stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad  syntézu kolagénu. Peptidy môžu spustiť pozitívnu reťazovú reakciu jednotlivých účinkov. Medzi takéto účinky patrí podpora činnosti buniek, a tým uspokojenie osobitných

Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie  pokožky: 

> posilnenie  prirodzenej obranyschopnosti pokožky,

> zvýšenie pružnosti pokožky,

> zlepšenie pevnosti pokožky,   

> celkový žiarivý vzhľad pokožky.

- Peptidy redukujú hĺbku tvárových vrások, ktoré vznikli v dôsledku kontrakcie svalov pri mimike, a to najmä na čele a okolo očí.

- Peptidy sú bezpečnejšou, lacnejšou a jemnejšou alternatívou botulotoxínu, ktorý ovplyvňuje rovnaké mechanizmy tvorby vrások, avšak odlišným spôsobom.

Vaša pokožka sa mení

Pokožka každého človeka začína starnúť vo veku približne 25 rokov. Úroveň vitálneho  kolagénu sa začne znižovať, pleť vyzerá ochabnutejšia a môže sa zvýšiť výskyt  pigmentových škvŕn a vrások. K týmto účinkom sa neskôr pripájajú  hormonálne zmeny.
Pokožka sa stáva tenšou a menej pružnou a vrásky sa stávajú viditeľnejšími. Súčasne sa objavuje problém so suchou pleťou. Na vyživovanie pokožky slúži menej peptidov. Okrem týchto zmien má na vašu pokožku nepriaznivý vplyv aj zlé životné prostredie, stres a stravovacie návyky.

Riešenie existuje a volá sa: bunkový lifting

Aktívne peptidy môžu zohrať pri zlepšení tejto situácie rozhodujúcu úlohu. Stimulujú tvorbu nových kolagénových vlákien a chránia  extracelulárnu hmotu pokožky pred stratou dôležitých enzýmov. Peptidy však dokážu redukovať aj mimické vrásky v oblasti úst a pomáhajú predchádzať ich vzniku.

Bunkový lifting Wellmaxx® využíva výsledky takéhoto výskumu a je založený na exkluzívnej  inovácii. Zloženie aktívnych  peptidov pomáha dosiahnuť napnutú pokožku,  regeneračný, revitalizačný, spevňujúci a omladzujúci účinok, pričom udržiava optimálnu rovnováhu vlhkosti pleti. Bunkový lifting sa postará o to, aby funkcie pokožky ostali nezmenené, aby sa textúra pokožky zjemnila a aby pokožka vyzerala pevnejšia.

Aktívne peptidy, zloženie pozostávajúce z komplexov peptidov s aktívnymi účinkami

= ultramoderné,   aplikácia najnovšej technológie s viditeľnými vyhladzujúcimi  + vypínacími účinkami + so schopnosťou intenzívnej regenerácie pleti

>          posilňuje bunkovú kohéziu,

>          spúšťa vlastné regeneračné procesy v pokožke,

>          dodáva vlhkosť s hĺbkovým účinkom,

>          aktivuje čerstvú syntézu extracelulárnej hmoty,

>          stimuluje metabolizmus kolagénu a elastické vlákna pokožky.

Budete sa páčiť samy sebe...

Bunkový  lifting vám pomôže  získať žiarivú pokožku, ktorá vás poteší. 

Vynikajúca koncepcia výrobku je správne cielená a systematická – je zameraná na zdokonalenie prirodzenej funkcie vašej pokožky.

Postupne presvedčíte nielen ľudí vo svojom okolí, ale predovšetkým samy seba: spoľahnite sa na najlepšie výsledky a užívajte si moderné a ľahké  textúry. Bunkový lifting opraví iba tie časti, kde je čo opravovať. Starnutie pokožky sa začína na úrovni  buniek – a práve tam prichádza na rad bunkový lifting, ktorý umožní dosiahnuť veľmi dobré výsledky, ktoré samy uvidíte a pocítite.

Šesť produktov založených na aktívnych peptidoch

Wellmaxx® má jasne stanovenú koncepciu výrobkov. 

Zameriava sa na sérum z aktívnych zložiek, ktoré dokonale dopĺňa  krémy určené na starostlivosť o pokožku. Ideálnym spôsobom posilňuje ich účinky. Výhodou je hodvábna textúra tohto bohatého, intenzívneho prípravku, ktorý s ľahkosťou a príjemne zjemní vašu pokožku pred tým, ako uvoľní jej mimoriadne schopnosti.

Rituál starostlivosti o pokožku  sa, samozrejme, začína výrobkom na čistenie pokožky a špeciálnym výrobkom. Denná a nočná starostlivosť o pleť predstavuje dokonalý základ pre vašu pokožku – 24 hodín každý deň. Citlivá oblasť okolo očí si zasluhuje samostatný špecializovaný produkt. Pleťová maska v sebe spája intenzívne pôsobenie a okamžité liftingové účinky. Jemná vôňa výrobkov určených na starostlivosť o pleť má nežný, ženský charakter, a završuje tento zážitok.

Bunkový lifting

Micelárna pleťová vodaMicelárna čistiaca pleťová voda 3 v 1

Každá starostlivosť o pokožku sa začína jej dôkladným a starostlivým vyčistením. Aj sem vstupuje  inovatívna technológia, pretože kombinuje aktívne zložky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v  pokožke. Táto univerzálna  micelárna pleťová voda je rýchla a súčasne veľmi dôkladná; pôsobí aj bez vody. V jedinom kroku sa všetky nečistoty – tie, ktoré sú rozpustné vo vode, i tie, ktoré sú rozpustné v tukoch – na pokožke naviažu a jemne odstránia.

Pleťová voda 3 v 1 veľmi rýchlo zbaví pokožku nečistôt  a make-upu, pričom  pleti dodá optimálnu aktívnu hydratáciu. Zvýšená hydratácia je výsledkom pôsobenia vzácnej kyseliny hyaluronovej.

Každodenný dôkaz: Po dôkladnom očistení  tváre  – ak je to potrebné, aj niekoľkonásobnom – bude čistiaci tampónik  biely ako čerstvo napadnutý sneh! Nie je potrebné zopakovať čistenie s použitím vody. 

Mimoriadne dôkladná komplexná pleťová voda určená na odstránenie nečistôt rozpustných vo vode aj v tukoch. Aktívne zvlhčuje pokožku.

 • kyselina hyaluronová
 • sphingosomes moist
 • D-panthenol
 • 200 ml fľaštička

Denný krém WellmaxxOmladzujúca denná pleťová emulzia SPF 15

Hodvábne ľahká omladzujúca denná pleťová emulzia podporuje ďalekosiahly lifting a regeneračné účinky po celý deň. Ako ideálny expert na účinnú korekciu vrások je táto hladká emulzia založená na peptidových komplexoch s aktívnym účinkom. V kombinácii s  UV filtrom na ochranu proti nadmernej pigmentácii pomáhajú tieto komplexy dodať bunkovej kohézii trvalú silu.

Takto dokáže okamžitá starostlivosť o pleť  bojovať s viditeľnými prejavmi starnutia  pokožky. Umožní vašej  pokožke znovu získať žiarivý, pružný vzhľad a hladký povrch. Vaša pleť bude vyzerať mladšia  a dokonale  svieža.

Aplikujte ráno na vyčistenú pleť a jemne rozotrite.

Denná emulzia na zlepšenie kvality pleti s UV ochranou. Peptidové komplexy s aktívnym účinkom zabezpečujú vynikajúcu starostlivosť o pokožku s regeneračnými účinkami.

 • Peptide Vinci 02
 • Peptide Matrixyl 3000
 • vitamín E
 • organický filter na ochranu pred pôsobením svetla
 • 50 ml dávkovač

Nočný krém WellmaxxOmladzujúci nočný krém 

Jedinečný bohatý krém proti starnutiu určený na nočnú starostlivosť o pleť s účinným nočným liftingom a s obnovujúcim účinkom. Využite nočný odpočinok na intenzívnu  regeneráciu a trvalé zlepšenie svojej pleti. Krém  zmierni aj hlboké mimické vrásky.

Za svoj účinok vďačí peptidovým komplexom s aktívnymi účinkami v kombinácii so vzácnymi rastlinnými olejmi. Tie dokážu zastaviť aj nedostatky spôsobené vekom, a to posilnením bunkovej  kohézie a zvýšením hustoty pokožky. Tým sa stimulujú všetky regeneračné procesy, redukujú sa vrásky a pokožka znovu získa pružnosť a jemnosť. Každé ráno bude vaša pokožka vyzerať lepšie. Bude hladká, pevná a viditeľne krajšia.

Aplikujte večer na vyčistenú pleť a jemne vmasírujte do pokožky.

Omladzujúci nočný krém s efektívnou starostlivosťou o pokožku a regeneračnými účinkami pôsobí prostredníctvom aktívnych peptidových komplexov. Hĺbková hydratácia spôsobí, že vzhľad pokožky sa výrazne zlepší.

 • Peptide Vinci 02
 • Peptide Matrixyl 3000
 • vitamín E
 • bambucké maslo
 • olej z makadamových orechov
 • jojobový olej
 • 50 ml dávkovač

Sérum WellmaxxOmladzujúce sérum proti vráskam

Koncentrované, hodvábne sérum na regeneráciu a spevnenie pokožky, určené na korekciu prejavov prirodzeného starnutia  pokožky. Komplex  aktívnych zložiek stimuluje vitálne funkcie  pokožky. Vďaka  inovatívnej peptidovej technológii zjemňuje a spevňuje  pokožku zvnútra, čím sa dosahuje efektívna regenerácia. Maximálne vypínacie  a spevňujúce účinky sa prejavujú tak, že pokožka je viditeľne plnšia a je pružnejšia a žiarivejšia. Vaša pleť bude vyzerať jemnejšia, hladšia a hebkejšia.

Ráno a večer rozotrite niekoľko kvapiek tohto koncentrátu z aktívnych zložiek s jemnou vôňou na vyčistenú pleť. Na dosiahnutie optimálnych účinkov vypnutia pokožky aplikujte sérum pred tým, ako použijete pleťový krém.


Výnimočný elixír mladosti, ktorý obsahuje komplex peptidov a kyseliny hyaluronovej na cielenú korekciu vrások a spevnenie pokožky. Pokožka je viditeľne plnšia a získa pružnosť a žiarivosť

 • Peptide Vinci 02
 • Peptide Syn-Coll
 • vitamín B3
 • kyselina hyaluronová
 • Fucogel
 • 50 ml dávkovač

Očný krém WellmaxxOmladzujúci  očný  krém

Spevňujúci očný krém s hĺbkovým účinkom na dosiahnutie okamžitého vynikajúceho účinku v boji proti stopám času. Obzvlášť rýchlo sa absorbuje a doslova zaplaví pokožku.
Ako ideálny expert na efektívnu korekciu vrások je založený na inovatívnej peptidovej technológii.

Cieľom tohto komplexu je spevniť pokožku a súčasne viditeľne redukovať jemné ryhy a  vrásky, opuchy a tmavé kruhy pod očami. Oblasť okolo očí sa vyhladí, uvoľní a nadobudne svieži, mladistvý vzhľad. Zo dňa na deň sa citlivé oblasti okolo očí stanú výraznejšími a budú zdravo žiariť.

Opatrne  aplikujte mäkkú a príjemne spevňujúcu textúru okolo očí ráno aj večer a jemne ju vklepte do pokožky.

Vysoko účinný očný krém, ktorý dodá pleti okolo očí zdravú, revitalizovanú žiarivosť. Jemné ryhy sa vyhladia, opuch a tmavé kruhy pod očami sa zmenšia.

 • Peptide Vinci 02
 • Peptide Matrixyl 3000
 • Regu-Age
 • 20 ml tuba

Pleťová maska WellmaxxOmladzujúca liftingová pleťová maska

Luxusná maska na intenzívnu starostlivosť o pleť s okamžitým liftingovým účinkom vďaka vysokokvalitnej peptidovej technológii. Jemné vrásky a ryhy sa vyhladia a zlepší sa elasticita a hustota pokožky, čím sa dosiahne svieži mladistvý vzhľad.

Inovatívna formula na starostlivosť o pleť je  napustená do  3D masky, ktorá sa opatrne rozvinie a položí na tvár. Maska sa ponechá na tvári  10 – 15 minút, čím sa dosiahne presvedčivý výsledok.

Luxusná maska určená na intenzívnu starostlivosť s okamžitými liftingovým účinkom. Vyhladzuje jemné vrásky a ryhy a zlepšuje pružnosť a hustotu pokožky.

 • Peptide Vinci 02
 • Peptide Matrixyl 3000
 • 7 x 20 ml vrecúško

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

 • bankovým prevodom
 • na dobierku
 • kreditnou kartou
 • internet bankingom

Spôsob doručenia:

 • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.