Panel používateľa

Ako využiť rastlinné koncentráty naplno

Pridal: Pridané: 5.11.2015 09:39:05 Počet zobrazení: 3113

05 November 2015

Obsahujú vysoké hodnoty prospešných látok, preto okamžite zlepšujú pokožku a blahodárne na ňu pôsobia.

Ako využiť rastlinné koncentráty naplno

Ako využiť rastlinné koncentráty naplno

Koncentráty sú úplnou novinkou na trhu s kozmetikou. Tešia sa svojej obľube najmä zákazníčiek, ktoré potrebujú svoju situáciu riešiť, čo najrýchlejšie. Obsahujú vysoké hodnoty prospešných látok, preto okamžite zlepšujú pokožku a blahodárne na ňu pôsobia. Ale ako si vybrať ten správny.

Wellmaxx ponúka niekoľko koncentrovaných zložiek a to:

 • Komplex vitamínov: s energizujúcim účinkom
 • Sladké mandle: lifting
 • Komplex čajov: ochranný účinok
 • Gingo: vitalizujúci účinok
 • Púpalkový olej: regeneračný účinok
 • Ibištek: proti vráskam

Poďme sa teda pozrieť ako si vybrať koncentrát vám šitý na mieru. 

wellmaxx ampulkaKomplex vitamínov s energizujúcim účinkom

Keď ovoniate tento koncentrát okamžite sa do neho zamilujete. Nebudete si ho len aplikovať na pleť, ale sa pristihnete, že ho aj ovoniavate. Jeho vôňa a účinok sú tak energizujúce, že by ste si ho najradšej nanášali stále. Okrem toho obsahuje vitamíny skupiny B, A, C, E ako aj biotín. Ak vám niektorá zložka v tele chýba, tak chýba aj v pokožke. Preto je koncentrát vhodný na okamžité obnovenie a dodanie vitamínov do oslabenej a unavenej pleti. Je vhodný pre všetky vekové kategórie od 18 rokov.

Odporúčanie: Aplikujte ho, ak je vaša pokožka unavená, žijete v strese, pociťujete na pleti jemné nedostatky ako vysýchanie a dehydratáciu. Je vhodný aj nad ránom po prebdenej noci, aby sa pleť energizovala a zregenerovala.

Sladké mandle s lifting účinkom

Tak tento koncentrát je naozaj zázrak na napnutie pleti. Je vhodné po aplikácií pleť hydratovať krémom proti vráskam. Sladké mandle sú neobyčajná potravina, ktorá obsahuje minerály, vysoký obsah horčíka, vápnika, draslíka, zinok, vitamíny skupiny B ako aj vitamíny skupiny E. Tento mix vitamínov v sladkých mandliach je to pravé pre napnutie, vyživenie a zregenerovanie vašej pleti. Je vhodný pre ženy od 30 rokov, pretože napína a vyhladzuje pokožku a jemné vrásky.

Odporúčanie: Aplikujte ho, ak potrebujete napnúť vašu pleť v čo najkratšom čase napr. pred plesom alebo fotením. Následne nezabudnite aplikovať hydratačný krém. Jeho zloženie je balzam pre pokožku.

wellmaxx ampulka 2mlKomplex čajov s ochranným účinkom

Sami dobre viete, že čaje, a to hlavne zelený a červený obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré pri ich pití chránia organizmus zvnútra pred vplyvom voľných radikálov. Ale nebezpečné vplyvy pre organizmus a pokožku prichádzajú aj zvonku a to v podobe slnečného žiarenia, vetra, ktorý prenáša rôzne baktérie, vírusy, hubovité ochorenia, ako aj pod vplyvom dažďa, ktorý je väčšinou kyslý a spôsobuje starnutie pokožky. Tento komplex zeleného, bieleho a červeného čaju je komplex rôznych antioxidantov pre ochranu vašej pokožky. 

Odporúčanie: Je vhodné ho aplikovať v období, keď vaša pleť najviac trpí. V lete, keď sa vystavujete nadmernému slnečnému žiareniu, v jeseni, ktoré je známe silným vetrom, v zime, keď teploty dosahujú mínusové čísla a vaša pleť sa namáha. Je vhodný pre všetkých nad 15 rokov. Priaznivo pôsobí aj v boji s akné a zapálenou pokožkou.

Ginko a jeho vitalizujúci účinok

Ginko je strom, ktorého lisy a semená sú využívané ako liečivo hlavne v Čínskej tradičnej medicíne. Obsahuje viac ako 60 účinných látok, ktoré priaznivo pôsobia na stresom a vekom unavenú pokožku. Zároveň ju pomáhajú okysličovať a regenerovať. V tomto koncentráte sa nachádzajú listy stromu v koncentrovaných hodnotách a preto vaša pleť jeho pôsobením ožije vďaka lepšiemu okysličeniu a prekrveniu pokožky. Zároveň poskytnete vašej pleti antioxidačnú ochranu pred voľnými radikálmi.

Odporúčanie: Tento koncentrát je vhodný aplikovať, ak vaša pleť je unavená stresom a vekom a chceli by ste, aby znova ožila. Je vhodný pre všetkých nad 18 rokov.

wellmaxx ampulky koncentratovPúpalkový olej a jeho regeneračný účinok

Púpalkový olej sa lisuje zo semien púpalky, pretože je zdrojom esenciálnym mastných kyselín ako kyselina linolenová, kyselina linolová a olejová. Všetky tieto tri zložky zohrávajú dôležitú úlohu v správnej funkcii imunitného systému. Ich účinok je známy pri hojení rán, pri popáleninách alebo aj iných kožných ochoreniach ako ekzémoch alebo nadmernom akné.

Odporúčanie: Spálili ste sa na slnku? Navštevujete solárium? Alebo sa chystáte na zimnú lyžovačku, ktorá môže vašu pleť vysušiť? Tak práve pre vás je určený tento koncentrát. Je vhodný pre citlivú a suchú pleť, ktorú regeneruje a dodáva jej potrebné esenciálne aminokyseliny. Je vhodný pre všetkých nad 18 rokov.

Ibištek proti vráskam

Tento koncentrát je špička v boji s vráskami. Vaša pleť bude pôsobiť jemnejšie, hladšie a vrásky sa postupne zjemnia. Táto krásna rastlina obsahuje komplex proteínov, ktoré sú účinné aj na hlbšie a mimické vrásky. Je vhodný pre vyššie vekové kategórie nad 35 rokov.

Odporúčanie: Naneste koncentrát na umytú pleť, vklepkajte do pokožky a keď pocítite napnutie, aplikujte hyaluron gél a následne hyaluron krém. Týmto dosiahnete trojitý účinok na vrásky.

 

Spôsob platby:

 • bankovým prevodom
 • na dobierku
 • kreditnou kartou
 • internet bankingom

Spôsob doručenia:

 • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.