Panel používateľa

Ako na krásnu pokožku v letných mesiacoch

Pridal: Pridané: 9.7.2020 09:43:57 Počet zobrazení: 420

09 Júl 2020

Prajeme Vám krásne leto plné slnka. Ponúkame Vám prehľad toho najlepšieho pre Vašu pokožku, aby počas leta ostala pokožka dostatočne hydratovaná, vyživovaná a regenerovaná. Pokožka nám neodpustí žiadnu chybu, ktorej sa pri pobyte na slnku dopustíme. Opakované nadmerné vystavovanie pokožky slnečným lúčom spôsobuje nielen predčasné starnutie pokožky a jej vysušovanie, ale aj vznik vrások, stratu pružnosti, pigmentové škvrny a po rokoch dokonca i vznik rôznych druhov kožných nádorov.

Ako na krásnu pokožku v letných mesiacoch

Počas letných mesiacov na ochranu pokožky odporúčame:

1. Žehličky na pleť

V letnom období, kedy je pokožka v najväčšej miere vystavovaná slnečným lúčom, je vhodné po intenzívnom opaľovaní aplikovať na pokožku fotónovú terapiu - zelené alebo žlté svetlo - ako prevenciu vzniku pigmentových škvŕn.
Aktuálne ju nájdete v 50% zľave.
zehlicky na plet

2. Enzýmový peeling

Na spálená a opálenú pokožku sa neodporúča používať mechanický peeling. Pokiaľ je pokožka spálená, odstránenie odumretých buniek je nevyhnutnosť. Použite enzýmový peeling, ktorý je k pleti šetrný a dokonca oveľa viac účinnejší ako mechanický peeling!
Aktuálne enzýmové peelingy v ampulkách nájdete vo výpredaji.
wellmaxx detox enzymovy peeling

​3. Krémy s ochranným faktorom pre každodenné použitie SPF15

Či idete do práce, do obchodu alebo sa prejsť do parku, slnečné lúče sú v tomto období intenzívnejšie ako v iné mesiace. Chráňte svoju pokožku používaním anti-aging pleťových krémov s ochranným faktorom SPF 15.

wellmaxx skineffect pletovy krem s ochrannym faktorom

4. Ochranné krémy proti slnku

Pokiaľ idete na dovolenku a chcete prísť krásne opálený a zároveň si udržat zdravú, hydratovanú pokožku, tak odporúčame použivať ochranný faktor SPF25 alebo SPF30. Opaľovacie krémy s prírodnými výťažkami nie len ochraňujú pleť pred UVA a UVB, ale aj spĺňajú anti-aging hydratačné a vyživujúce vlastnosti pleťových krémov!
the organic pharmacy opalovacie kremy

Prajeme Vám krásne slnečné dni!

Vás eshop s kozmetikou

Hyaluron.sk
poskodenie pleti slnkom

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.