Panel používateľa

Ako funguje kozmetika na tvarovanie postavy

Pridal: Pridané: 11.4.2016 20:28:29 Počet zobrazení: 2051

11 Apríl 2016

Ako funguje kozmetika na tvarovanie postavy? Môže nejaký krém nahradiť diéty resp. zdravé stravovanie a cvičenie?

Ako funguje kozmetika na tvarovanie postavy

Ako funguje kozmetika na tvarovanie postavy?

Kozmetika na tvarovanie postavy nie je určená pre tých, ktorí necvičia a konzumujú chipsy a vyprážané jedlá, ale práve naopak, pre tých, ktorí majú v živote pohyb, snažia sa zdravo variť, ale zároveň chcú zlepšiť viskozitu a elasticitu pleti, odstrániť celulitídu a vytvarovať postavu v určitých partiách.

Kozmetika na tvarovanie postavy dopomáha a dopĺňa účinok cvičenia a zdravého stravovania a znásobuje ho.

Ako to vlastne funguje?

Keď cvičíte napríklad jógu, pilates, alebo fitnes, tvarujete si svoje telo a formujete svaly, ktoré spaľujú tuk. Ale ak sa venujete napríklad behu, nie len že posiľňujete svaly, ale robíte kardio, ktoré je zdravé pre vaše srdce, cievy a celé telo. Ideálna je kombinácia kardio a formovania postavy.

Mnohí máme skúsenosti, že ani pravidelné cvičenie nás pomarančovej kože nezbaví, alebo že postava nie je taká ideálna, ako by mala byť. Koža je suchá, unavená, ovisnutá a to hlavne v oblasti stehien a pozadia. Roky sa na ňu tiež podpísali napríklad aj hormonálne výkyvy ako menštruácia, tehotenstvo atď. Ak ani jóga ju nevytvarovala, tak ako sme snívali, je potrebné si dopomocť.

V cvičení treba pokračovať, ale je vhodné siahnuť po kozmetika na tvarovanie postavy ako je Wellmaxx Shape. Táto kozmetika je hodnotená fitnes trénermi v Nemecku ako veľmi dobrá.

Kombináciou denného a nočného telového mlieka na tvarovanie postavy sa zlepší lipolýza a hydratácia v danej oblasti, prekrvenie a tvaruje sa postava.

Isocell Slim, špeciálna formula na tvarovanie postavy a naštartovanie lipolýzy sa nachádza v dennom a nočnom pleťovom mlieku. Obsahuje kofeín a po preniknutí do pokožky aktivuje lipolýzu.

Čo je lipolýza?

Lipolýza je proces štiepenia tukov, alebo odbúravania tukov. Tento proces vyvolávajú hormóny. Zložky, ktoré obsahujú kofeín podporujú lipolýzu, ale zároveň podporuju aj dehydratáciu pokožky. Isocell Slim je zložka (špeciálne upravený kofeín), ktorý narozdiel od kofeínu z kávy, alebo čaju podporuje lipolýzu a zároveň zabraňuje dehydratácii a zlepšuje elasticitu pokožky.

Keď sa do pokožky vstrebe isocell slim, dochádza ku narušeniu bunkovej membrány a k rozpadu tukových buniek. Tento tuk je potom odvádzaný preč lymfatickým systémom. Isocell podporuje tento proces a zároveň zlepšuje hydratáciu a elasticitu. Tvarovanie postavy a zoštíhlenie je hlavne pozorované u zákazníčiek, ktoré sa venujú cvičeniu a zdravej strave, ale na niektorých miestach sa im to cvičenie neodrazilo. Preto si pomáhajú aplikáciou látok, ktoré po cvičení ešte podporia spaľovanie tuku a to jednoducho, nanesením denného a nočného telového mlieka.

Tvarovanie postavy nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí len málo, trocha pohybu a Wellmaxx Shape.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.