Mikroprúdová žehlička - No Time

MIKROPRÚDOVÉ ŽEHLIČKY a 5 účinkov, o ktorých ste nevedeli

1. Redukuje jemné linky a vrásky

Mikroprúd zvyšuje produkciu ATP v pokožke, čo stimuluje syntézu kolagénu a elastínu. Ošetrenie tváre mikroprúdovou žehličkou pomáha spomaliť odbúravanie kolagénu a doplniť stratu prirodzeného kolagénu vo vašej pokožke.

Výskum preukázal vysokú efektívnosť mikroprúdovej technológie. Mikroprúdová žehlička zvyšuje produkciu elastínu v pokožke o celých 45% a hrúbku kolagénu o 10%. 

2. Precvičuje tvárové svaly pre zlepšenie kontúry tváre

Tvárové svaly sú jediné svaly v tele, ktoré sú pripevnené priamo k pokožke. Ako starneme, tieto svaly slabnú, čo vedie k ochabnutiu pokožky. ATP je nielen nevyhnutný pre syntézu kolagénu a elastínu, ale je tiež primárnym zdrojom energie pre pohyby svalov. Predstavte si to ako formu „posilňovne tváre“, vďaka ktorej získate pevnejšie svaly tváre. Po ošetrení si tak budete môcť vychutnať vylepšené kontúry tváre, ako napríklad zníženie ochabnutia pokožky a výraznejšiu líniu čeľustí.

3. Zvyšuje cirkuláciu krvi v tvári a zároveň zmierňuje opuchy tváre

Okrem zvýšenia produkcie kolagénu a svalového tonusu, mikroprúdové žehličky na tvár tiež zvyšujú krvný obeh. Na bunkovej úrovni to zlepšuje prísun živín a kyslíka, čo vedie k žiarivejšej a zdravšej pleti. Okrem toho elektrický prúd prechádza cez pokožku a siaha hlboko do svalov, pričom popri tom zasahuje lymfatické uzliny. Účinnosť mikroprúdov tváre pri zlepšovaní lymfatickej drenáže pomôže znížiť opuchy tváre. 

4. Poskytuje okamžité výsledky s kumulatívnym účinkom

Výsledky sú zjavné hneď po prvom ošetrení. Svaly budú pevnejšie s každým použitím mikroprúdovej žehličky. Zlepšenia sú výraznejšie a dlhšie trvajú pri pravidelnom používaní. 

5. Je to relatívne bezbolestné

Na rozdiel od iných foriem estetických procedúr proti starnutiu, napr. výplne, sú mikroprúdové žehličky neinvazívne a nechirurgické. Mikroprúd má nízku intenzitu a prejavuje sa ako mravčenie a bezbolestný pocit na pokožke. Toto ošetrenie tváre pociťujú mnohí ako príjemné, na citlivejších oblastiach napr. v okolí očí môžete pociťovať silnejšiu kompresiu a dekompresiu svalov tváre. 

MIKROPRÚDOVÉ ŽEHLICKY a ich cena

Lacnejšie variácie mikroprúdových žehličiek (žehličky do 90 Eur) pociťujete ako elektrickú mikro-ihlu, akoby vám ihličky behali po pokožke. Na citlivejších miestiach napr. v okolí očí môžete pociťovať kontrakciu svalu. Elektrické micro-needling stimuluje syntézu kolagénu. 

Drahšie variácie mikroprúdových žehličiek  (žehličky nad 100 Eur) stimulujú kontrakcie svalov výraznejšie. Elektrický impulz je dosť silný nato, aby dochádzalo ku aktivovaniu pohybu - kontrakcia a uvoľnenie - prúd prechádza cez pokožku až ku svalovej vrstve. Elektrické micro-needling stimuluje syntézu kolagénu a zároveň spevňuje svaly na tvári. 

U mikroprúdových žehličiek s rollerom po použití mikroprúdu cítite výrazné napnutie svalovej časti tváre, niektorí to popisujú, akoby ste mali spevnenú a vypnutú pleť okamžite. Najúčinnejší nástroj v boji proti vráskam. 

Otázky a odpovede (Q&A)

Otázky a odpovede (Q&A)

Brožura otázky a odpovědi

Pri kúpe žehličky na pleť od nás dostávate brožúru otázky a odpovede, v ktorej nájdete množstvo informácii, aby ste žehičku používali správne.

Keďže sa od Vás objavujú stále nové a nové otázky, tak nezodpovedané otázky budeme pridávať v tejto časti. 


Vitamíny pre krásnu a zdravú pleť

Vitamíny pre krásnu a zdravú pleť

Pri starostlivosti o pokožku by sa nemalo zabúdať aj na konzumáciu pestrej stravy, ktorá by mala obsahovať potraviny bohaté na kolagén, kyselinu hyalurónovú, kremík a siroké spektrum vitamínov a minerálov. Mnohokrát naša strava pri optimánom kalorickom prijme neobsahuje všetko to, čo naša pokožka potrebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovú sériu doplnkov výživy vo forme chutných ovocných sirupov, vďaka ktorým získate toľko aktívnych látok, koľko pokožka potrebuje v dennej dávke. 


TOP Exkluzívna žehlička na vrásky s rollerom, ktorá prináša reálne výsledky

TOP Exkluzívna žehlička na vrásky s rollerom, ktorá prináša reálne výsledky

Patríte medzi tích, ktorí práve zistili, že môžete pre krásnu pleť urobiť oveľa viac ako len používanie kvalitnej kozmetiky? A patríte medzi tích, ktorí sa práve stratili v sortimente a funkciách a neviete si vybrať?

Pokiaľ hľadáte top žehličku s reálnymi výsledkami, tak odporúčame Exclusive žehličku s rollerom.

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk