Masážne prístroje na tvár - Galvanická funkcia

Masážne prístroje na tvár

Mikrovibračné žehličky - mikrovibrácie zlepšujú lokálne prekrvenie, zlepší sa okysličenie pleti, ale aj detoxikačné mechanizmy. Vibrácia otvára póry, stimuluje molekuly vody vo vnútri buniek a vyplavuje nečistoty ako olej, špina a odumretá pokožka. Tento proces tiež vytvára teplo hlboko vo vašich bunkách, čo vedie k zvýšenej produkcii kolagénu, zníženému výskytu vrások a pružnejšej pokožke. Mikromasáž je tiež spôsob ako stimulovať tvorbu kolagénu. Výsledkom je zníženie opuchu, jasnejší tón a celkový vzhľad pokožky.

Mikrovibračné žehličky môžu ponúkať vibrácie, ktoré sú:

  • sonické - sonické vibrácie napr ultrazvukovými špachtlami (vibrácie sú veľmi rýchle) s frekvecniou od 20 to 20,000 Hz
  • ultrazvukové - frekvencia nad 20,000 Hz
Vitamíny pre krásnu a zdravú pleť

Vitamíny pre krásnu a zdravú pleť

Pri starostlivosti o pokožku by sa nemalo zabúdať aj na konzumáciu pestrej stravy, ktorá by mala obsahovať potraviny bohaté na kolagén, kyselinu hyalurónovú, kremík a siroké spektrum vitamínov a minerálov. Mnohokrát naša strava pri optimánom kalorickom prijme neobsahuje všetko to, čo naša pokožka potrebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovú sériu doplnkov výživy vo forme chutných ovocných sirupov, vďaka ktorým získate toľko aktívnych látok, koľko pokožka potrebuje v dennej dávke. 


Bestseller: Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron vylepšila zloženie o 5 druhov kyseliny hyalurónovej, vylepšila dizajn a rozšírila sortiment!

Bestseller: Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron vylepšila zloženie o 5 druhov kyseliny hyalurónovej, vylepšila dizajn a rozšírila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pre ešte lepšie účinky! Táto kozmetická séria obsahuje 5 rôznych druhov kyseliny hyalurónovej, čo jej umožňuje preniknúť do vrstiev, ktoré doteraz boli nedosiahnuteľné kozmetickými výrobkami, tak môže priniesť ich pozitívny účinok až v 5 rôznych hĺbkach pokožky - enormné zlepšenie, ktoré ponúka potenciál najlepších výsledkov. Máte sa načo tešiť!


Otázky a odpovede (Q&A)

Otázky a odpovede (Q&A)

Brožura otázky a odpovědi

Pri kúpe žehličky na pleť od nás dostávate brožúru otázky a odpovede, v ktorej nájdete množstvo informácii, aby ste žehičku používali správne.

Keďže sa od Vás objavujú stále nové a nové otázky, tak nezodpovedané otázky budeme pridávať v tejto časti. 

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk