Kyselina hyaluronová ampulky

Kyselina hyaluronová ampulky sú super-hodnotné pleťové koncentráty, ktoré prenikajú do pokožky okamžite. Pleťové koncentráty – ampulky s kyselinou hyaluronovou rozlišujeme dva druhy –„čistá bez iných účinných látok“ alebo kombinácia s inými účinnými látkami. Vo všetkých ampulkách sa nachádza aqua - voda. Upozorňujeme, že predajcovia, ktorí tvrdia, že predávajú čistú alebo 100 percentnú kyselinu hyaluronovú v ampulách klamú, pretože kyselina hyaluronová je prášok, ktorý sa v kontakte s vodou mení na gél. 

Ako často by sa mali ampulky kyseliny hyaluronovej používať?

Ampulky kyseliny hyaluronovej sú silné koncentráty, preto sa neodporúča používať ampulky denne dlhodobo. Ampulky predstavujú 7 dňovú kúru, ktorá pleť super-hydratuje, super-revizalizuje a super-vyživuje. Po 7-dňovej aplikácii je potrebná prestávka. 7-dňovú kúru je vhodné opakovať niekoľkokrát do roka, optimálne je raz do mesiaca, maximálne však 2x do mesiaca.

Porovnanie s inými produktami s obsahom kyseliny hyaluronovej

Hyaluron gél - Gél je superkoncentrát kyseliny hyaluronovej. Na prvom mieste je voda a na druhom je hyaluronan sodný. Gél dodáva pleti kyselinu hyaluronovú - rýchlo sa vstrebe, ale pleť ostáva akoby "nahá". Preto je potrebný krém. 

Hyaluron denný krém - Denný krém pleť ochraňuje cez deň a kyselina hyaluronová pleť zásobuje vlhkosťou počas celého dňa. 

Hyaluron nočný krém - Nočný krém pleť hydratuje a vyživuje.

Hyaluron sérum - Sérum obsahuje maximálnu možnú koncentráciu kyseliny hyaluronovej a je vhodné ho používať denne pod krém alebo striedať s gélom.

Hyaluron ampulky - Ampulky sú niečo viac - obsahujú maximálnu možnú koncentráciu kyseliny hyaluronovej s minimálnym množstvom konzervačných látok. Ich koncentrácia kyseliny hyaluronovej je vyššia ako koncentrácia v krémoch, ktorý je možné používať aj mesiac. Takže približne rovnaké množstvo kyseliny hyaluronovej z krému aplikujete na pleť za pár sekúnd jednou ampulkou, ktorá sa okamžite vstrebe. Následne je potrebné použiť vhodný denný alebo nočný krém pre ochranu a výživu pleti. 

Čo majú ampulky spoločného?

Ampulky s obsahom kyseliny hyaluronovej môžu obsahovať vysokomolekulárnu kyselinu hyaluronovú – to je taký štandard v kozmetike. Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová je hodnotnejšia. Ich kombinácia je najúčinnejšia. Vysokomolekulárna kyselina HA preniká plytšie a nízkomolekulárna hlbšie do pokožky. Všetky ampulky majú hydratačný účinok. V kombinácii s inými účinnými látkami sú maximálne efektívne proti vráskam.

Spoločnosť Devee a Wellmaxx sú nemecké spološnosti, ktoré vyrábajú výlučne kozmetiku proti vráskam s kyselinou hyaluronovou. Experti vo svojom obore. Ich hodnotenie kyseliny hyaluronovej nájdete tu. Devee vyrába jeden druh ampuliek Hyaluron (ampulky okamžitý účinok) ku svojej Devee Hyaluron kozmetickej sérii. Wellmaxx prináša široký výber ampuliek na rôzne problémy s pleťou - rastlinné koncentráty v ampulkách ( vitamíny, sladké mandle, komplex čajov, ginkgo, púpalkový olej, ibištek, - ampulky) a hyaluron koncentráty v ampulkách ( aloe vera, morský hodváb, vápnik, kmeňové bunky, + kyselina hyaluronová ampulky) 

Wellmaxx ponúka široký výber ampuliek nie len s obsahom kyseliny hyalurnovej ale aj s obsahom rôznych rastlinných extraktov alebo výťažkov pre riešenie vrások a iných problémov s pleťou. 

Porovnanie ampuliek

Ampulky s kyselinou hyaluronovou pre okamžitý účinokKyselina hyaluronová ampulky od spoločnosti Devee

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, vápnik

Účinok: Ampulky s kyselinou hyaluronovou boli vyvinuté pre okamžitý účinok. Vápnik má funkciu ochrannej bariéry.

Hĺbka vrások alebo vek: Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a na prvé vrásky alebo stredne hlboké vrásky. 

Kyselina hyaluronová + kmeňové bunky ampulky značky Wellmaxx 

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, extrakt jablčných kmeňových buniek, extrakt z ibišteka, hydrosystém Aquaxyl®

Účinok: Tieto ampulky majú 3D hydratačný a regeneračný účinok. Stimulujú tvorbu nových buniek a aktivujú samoregeneračné procesy. 

Hĺbka vrások alebo vek: Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a na stredne hlboké vrásky alebo hlboké vrásky.

NOVINKA 2021: TIETO AMPULKY VYLEPŠILI ZLOŽENIE, MAJÚ NOVÉ BALENIE A NOVÝ NÁZOV: Wellmaxx super Hydra boost koncentrát 7x2ml (+kmeňové bunky)

kmeňové bunky v ampulkách  kmeňové bunky

Kyselina hyaluronová + morský hodváb ampulky značky Wellmaxx

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, morský hodváb, aquaporine plus

Účinok: Tieto ampulky majú super hydratačný účinok a stimulujú syntézu vlastného kolagénu. Ampulky sú vhodné na suchú pleť alebo na hlbšie vrásky.

Hĺbka vrások alebo vek: Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a na stredne hlboké vrásky alebo hlboké vrásky.

NOVINKA 2021: TIETO AMPULKY VYLEPŠILI ZLOŽENIE, MAJÚ NOVÉ BALENIE A NOVÝ NÁZOV: Wellmaxx Hyaluron5 + sea & silk - koncentrát pre optimalizácia hydratácie pokožky 7x2ml (morský kolagén)

morský kolagén morský kolagén v ampulkách

Kyselina hyaluronová + Aloe Vera ampulky od značky Wellmaxx

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, aloe Vera, d-pantenol, alantoín

Účinok: Tieto ampulky majú hydratačný, upokojúci a regeneračný účinok na citlivú pleť. Podráždená pleť sa upokojí. 

Hĺbka vrások alebo vek: Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a na prvé vrásky alebo stredne hlboké vrásky.

TIETO AMPULKY SA V ROKU 2021 PRESTALI VYRÁBAŤ

Kyselina hyaluronová + Vápnik ampulky od značky Wellmaxx

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, vápnik

Účinok: Ampulky sa používajú na vyhladenie a zjemnenie jemných vrások a stredne hlbokých vrások. Ampulky poskytujú hydratáciu. Power-koncentrát na jemné vrásky.

Hĺbka vrások alebo vek: Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a na prvé vrásky alebo stredne hlboké vrásky.

NOVINKA 2021: TIETO AMPULKY VYLEPŠILI ZLOŽENIE, MAJÚ NOVÉ BALENIE A NOVÝ NÁZOV: Wellmaxx Hyaluron5 + CALCIUM- koncentrát pre optimalizáciu pokožky 7x2ml

vápnik v ampulkách vápnik v ampulkách vápnik v ampulkách

NOVINKY 2021 - SUPER KONCENTRÁTY

ibištekové ampulky proti vráskam1. 3 druhy kyseliny hyaluronovej a ibištek na mimické vrásky

Ibištek je naozaj to pravé proti vráskam. Kvetina je známa ako „rastlina Lifting" pre jej jedinečné vlastnosti - prirodzené spevnenie pleti, ktoré pomáha zmierňovať príznaky starnutia na tvári. Ibištek dokáže zmierniť vrásky, tmavé škvrny a tiež spevňovať ochabnutú pokožku.

Okrem kombinácie viacerých hyalurónových kyselín (3 druhy) obsahuje koncentrát Power Boost účinnú látku Roselle (Hibiscus sabdariffa), ktorý patrí do skupiny ibištekov. Táto vysoká dávka aktívnej zložky vedie k viditeľnému okamžitému spevneniu a môže zmierniť vodorovné / zvislé expresné / mimické čiary. Dodatočne používaný výťažok z ibišteka s jeho vitamínmi, minerálmi a antioxidantmi zvyšuje požadovaný účinok proti starnutiu.

ampulky pre bunkový lifting2. 3 druhy kyseliny hyaluronovej + sladké mandle + peptidy - pre bunkový lifting

Total Lift Boost koncentrát kombinuje hydratačné vlastnosti trojitej kyseliny hyalurónovej s účinnými vysoko výkonnými zložkami a vytvára tak efektívny prostriedok proti starnutiu: kombinácia hyalurónových kyselín s dlhým, stredným a krátkym reťazcom nielen optimálne zvlhčuje povrch pokožky, ale tiež udržateľne a efektívne rozvíja jeho anti-age efekt v hlbších vrstvách pokožky, čím sa neustále podporuje a stimuluje syntéza základných stavebných zložiek pokožky.

Tento koncentrát dopĺňa pokožke anti-oxidanty, vysoko výkonný rastlinný extrakt s vitamínmi a minerálmi, rovnako ako tripeptid Syn®-Ake, ktorý prispieva k hladšej a pevnejšej pokožke, má potenciál pre najlepšie možné výsledky liftingu.

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk