Panel používateľa

Detoxikačný krém proti vráskam pre všetky vekové kategórie

bunkova detoxikacia kremyJe vaša pleť unavená? Chýba jej iskra? Pravdepodobne potrebujete detoxikáciu. Detoxikačný krém s obsahom účinných látok dokáže normalizovať samoregeneračné procesy v koži odstránením nefunkčných alebo poškodených proteínov. Vďaka detoxikačnému krému normalizujete životný cyklus buniek a oddialite proces starnutia pleti. 

Detoxikačný krém blokuje škodlivé vplyvy

Každý deň sa naša pleť dostáva do kontaktu s negatívnymi faktormi, ktoré pokožku poškodzujú. UV žiarenie a znečistené prostredie sú tie najčastejšie. Negatívne vplyvy týchto škodlivých molekúl sa akumulujú v kožných bunkách a zasahujú do prirodzených mechanizmov kože. Dôsledkom denno-denného vystavovaniu sa negatívnych faktorov sa poškodzuje štrukúra kože. Pokožka sa môže javiť unavená, nevýrazná akoby "bez života a iskry", menej pružná a bledá. Výsledkom je rýchlejšie starnutie pleti. 

Detoxikácia pleti je dôležitá pre všetky vekové kategórie a pre všetky typy pleti. Wellmaxx Detox poskytuje vynikajúcu ochranu pleti a podporuje hĺbkovú a dlhotrvácnu regeneráciu samonápravných mechanizmov kože. 

Krém proti vráskam odporúčaný pre všetky vekové kategórie prináša bunkový detox vďaka účinným látkam Celldetox a morský planktón

Wellmaxx Detox je kozmetická rada, ktorá prináša jedinečnú kombináciu dvoch účinných látok - Celldetox (bunkový detox) a morský planktón.

Detoxikáciu pleti potrebuje každý

Pri detoxikácii je dobre poznať pojem autofágia. Autofágia je proces v našom tele, ktorý je zodpovedný za odbúravanie zničených a poškodených organelí, bunkových membrán a proteínov. Zjednodušene, je to vnútorný "čistiaci systém", ktorý naše telo využíva za účelom identifikácie a znehodnotenia poškodených alebo nesprávne fungujúcich častí buniek.

Celldetox - účinná látka v kozmetike Wellmaxx Detox číslo 1

detoxikačný krémÚčinná látka Celldetox (bunkový detox) sa získava z huby Kandida saitoana. Celldetox zlepšuje systém autofágie, pretože stimuluje syntézu proteínu LC3 a stimuluje tvorbu lizozómov. Okrem toho redukuje množstvo oxidovaných proteínov a peroxidovaných tukov. Pozorované účinky na textúru kože zahŕňajú zjemnenie mikroreliéfu kože a zlepšenie komplexnosti pleti.

Zjednodušene povedané, Celldetox prináša detoxikáciu buniek. Celldetox redukuje oxidačné procesy, ktoré poškodzujú bunky a skracujú ich životnosť. Celldetox pomáha normalizovať a udržiavať prirodzený životný cyklus buniek kože, čo je nesmierne dôležité pre udržanie mladej a krásnej pleti. Čistiaci proces odstráni všetky poškodené alebo nefunkčné proteíny. Detoxikáciou pleti získate dokonalú textúru pleti. Pleť sa zjemní, zosilní a rozžiari.

Testy na troch úrovňach preukazujú výborné výsledky detoxikácie kožných buniek Celldetoxom (bunkovým detoxom)

Wellmaxx si dal záležať na výbere správnej detoxikačnej účinnej látky. Testovanie Celldetox "In vitro" na bunkových kultúrach, "in vivo" na dobrovoľníkoch a "ex vivo" na vzorkách kože preukázali výrazné zlepšenie a zrýchlenie výmeny buniek docielené vlastnými bunkovými mechanizmami zahŕňajúc efektívnejšie odstránenie poškodených proteínov a stimulovanie metabolických procesov. Vedecky sa dokázalo aj významne zlepšenie vzhĺadu pleti - pleť ostáva jemnejšia, hydratovaná a pevná a redukujú sa kruhy a opuchy okolo očí.

Testy "in vivo" na dobrovoľníkoch

  • 13.9% redukcia poškodení proteínov oxidačným stresom u 82% testovaných
  • 23.4% redukcia poškodení lipidov (tukov) perooxidačným stresom u 71% testovaných

Testy "in vitro" na dobrovoľníkoch

  • 30-40% zlepšenie nápravných mechanizmov u buniek DNA, ktoré boli poškodené UV žiarením
  • 54% nárast syntézy kolagénu
  • 27% nárast fybronektínu

Extrakt morského planktónu - účinná látka v kozmetike Wellmaxx Detox číslo 2

Extrakt morského planktónu dokáže obnoviť stratenú energiu a ochrániť pleť pred ďalšími vplyvmi vonkajšieho škodlivého prostredia. Morský planktón ovplyvňuje samonápravné mechanizmy kože na metabolickej úrovni.

Morský planktón obsahuje veľké množstvo prospešných proteínov a enzýmov. Vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín z planktónu je nesmierne dôležitý pre bunky kože. Nenasýtené mastné kyseliny pleť hydratujú a zabraňujú strate vlhkosti. Nenasýtené mastné kyseliny z morského planktónu pomáhajú zlepšiť vzhľad poškodenej pokožky poskytnutím živín, ktoré pleť potrebuje.

Planktón aj vďaka chlorofylu má antioxidačné účinky - nie len, že ochraňuje pleť pred oxidačným stresom ale blokuje škodlivé UV lúče. 

Planktón je bohatý na zinok a preto poskytuje aj proti-bakteriálnu ochranu. Zinok má aj hydratačný, upokojujúci a regeneračný účinok. 

Ďalšie účinné látky v krémoch (fluidoch) Wellmaxx Detox Stress relief

Aquaxyl - hydratačný systém, ktorý optimalizuje cirkuláciu vody všetkými vrstvami pokožky a zabraňuje strate vlhkosti s účinnosťou až na 24 hodín. 

Linefactor TM je špeciálny extrakt z ibišteka, ktorý má omladzujúci účinok - vraj dokáže omladiť pleť o 10 rokov za 42 dní. Za 42 dní významne stimuluje syntézu kolagénu. Linefactor prináša krásnu, pevnú a mladistvú pleť. 

Kombucha extract je extrakt špeciálneho čaju s množstvom benefitov pre pleť - hydratuje, napráva pH, oddialuje starnutie pleti, čistí póry, upokojuje zápalové procesy kože, používa sa na ekzémy a dermatitídu, zmierňuje svrbenie a očervenanie atď. 

Peptidový komplex - Peptidy sú látky, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu a dokážu vyhladzovať dokonca hlboké vrásky. 

Extrakt z očiansky rostkovovej - Rastlinka, ktorej extrakt sa s obľubou pridáva do očnej kozmetiky, pretože zmierňuje opuchy, zápaly, kruhy pod očami, prekrvuje a vypína pleť. 

Krémy Wellmaxx Detox Stress relief

wellmaxx detox kozmetika

Wellmaxx Detox denný fluid obsahuje: Celldetox, extrakt z morského plantónu, hydratačný systém Aquaxyl

Wellmaxx Detox nočný fluid obsahuje: Celldetox, extrakt z morského plantónu, Linefactor TM

Wellmaxx Detox sérum obsahuje: Celldetox, extrakt z morského plantónu, extrakt Kombucha

Wellmaxx Detox očný fluid obsahuje: Celldetox, extrakt z morského plantónu, peptidový komplex, extrakt z očianky rostkovovej (euphrasia extract), popol kôry 

Výsledky testov Wellmaxx Detox nájdete tu. 

Odoberajte naše novinky a dozviete sa v pravý čas o akciách a novinkách!

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.