Panel používateľa

Aktívne peptidy v kozmetike proti vráskam

Aktívne peptidy

peptidyŠpičková technológia v kozmetike

Wellmaxx®, to sú kozmetické prípravky s vysoko účinnými aktívnymi zložkami, ktoré spĺňajú najvyššie normy. Inovatívne aktívne zložky, ktoré  sú výsledkom najnovšieho výskumu, dodávajú tomuto radu výrobkov nezameniteľný charakter.

Cieľom filozofie spoločnosti Wellmaxx® je efektívny boj so starnutím pleti a zachovanie vlastného mladistvého vzhľadu pokožky.a

Určite je aj vaším prianím:  zastaviť čas, vyzerať  dobre, cítiť sa dobre, užívať si každodennú starostlivosť o pleť... 

Peptidy – poslovia pokožky

Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu: tvoria ich stavebné kamene bielkovín a stimulujú bunkový metabolizmus. Pomáhajú stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad  syntézu kolagénu. Peptidy môžu spustiť pozitívnu reťazovú reakciu jednotlivých účinkov. Medzi takéto účinky patrí podpora činnosti buniek, a tým uspokojenie osobitných potrieb náročnej pleti. 

Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky: 

> posilnenie  prirodzenej obranyschopnosti pokožky,

> zvýšenie pružnosti pokožky,

> zlepšenie pevnosti pokožky,   

> celkový žiarivý vzhľad pokožky.

Vaša pokožka sa mení

Pokožka každého človeka začína starnúť vo veku približne 25 rokov. Úroveň vitálneho  kolagénu sa začne znižovať, pleť vyzerá ochabnutejšia a môže sa zvýšiť výskyt  pigmentových škvŕn a vrások. K týmto účinkom sa neskôr pripájajú  hormonálne zmeny.
Pokožka sa stáva tenšou a menej pružnou a vrásky sa stávajú viditeľnejšími. Súčasne sa objavuje problém so suchou pleťou. Na vyživovanie pokožky slúži menej peptidov. Okrem týchto zmien má na vašu pokožku nepriaznivý vplyv aj zlé životné prostredie, stres a stravovacie návyky.

 Riešenie existuje a volá sa: bunkový lifting

Aktívne peptidy môžu zohrať pri zlepšení tejto situácie rozhodujúcu úlohu. Stimulujú tvorbu nových kolagénových vlákien a chránia  extracelulárnu hmotu pokožky pred stratou dôležitých enzýmov. Peptidy však dokážu redukovať aj mimické vrásky v oblasti úst a pomáhajú predchádzať ich vzniku.

Bunkový lifting Wellmaxx® využíva výsledky takéhoto výskumu a je založený na exkluzívnej  inovácii. Zloženie aktívnych  peptidov pomáha dosiahnuť napnutú pokožku,  regeneračný, revitalizačný, spevňujúci a omladzujúci účinok, pričom udržiava optimálnu rovnováhu vlhkosti pleti. Bunkový lifting sa postará o to, aby funkcie pokožky ostali nezmenené, aby sa textúra pokožky zjemnila a aby pokožka vyzerala pevnejšia.

Aktívne peptidy, zloženie pozostávajúce z komplexov peptidov s aktívnymi účinkami

= ultramoderné,   aplikácia najnovšej technológie s viditeľnými vyhladzujúcimi  + vypínacími účinkami + so schopnosťou intenzívnej regenerácie pleti

>          posilňuje bunkovú kohéziu,

>          spúšťa vlastné regeneračné procesy v pokožke,

>          dodáva vlhkosť s hĺbkovým účinkom,

>          aktivuje čerstvú syntézu extracelulárnej hmoty,

>          stimuluje metabolizmus kolagénu a elastické vlákna pokožky.

Budete sa páčiť samy sebe...

Bunkový  lifting vám pomôže  získať žiarivú pokožku, ktorá vás poteší. Vynikajúca koncepcia výrobku je správne cielená a systematická – je zameraná na zdokonalenie prirodzenej funkcie vašej pokožky.

Postupne presvedčíte nielen ľudí vo svojom okolí, ale predovšetkým samy seba: spoľahnite sa na najlepšie výsledky a užívajte si moderné a ľahké  textúry. Bunkový lifting opraví iba tie časti, kde je čo opravovať. Starnutie pokožky sa začína na úrovni  buniek – a práve tam prichádza na rad bunkový lifting, ktorý umožní dosiahnuť veľmi dobré výsledky, ktoré samy uvidíte a pocítite.

 Šesť produktov založených na aktívnych peptidoch

Wellmaxx® má jasne stanovenú koncepciu výrobkov. 

Zameriava sa na sérum z aktívnych zložiek, ktoré dokonale dopĺňa  krémy určené na starostlivosť o pokožku. Ideálnym spôsobom posilňuje ich účinky. Výhodou je hodvábna textúra tohto bohatého, intenzívneho prípravku, ktorý s ľahkosťou a príjemne zjemní vašu pokožku pred tým, ako uvoľní jej mimoriadne schopnosti.

Rituál starostlivosti o pokožku  sa, samozrejme, začína výrobkom na čistenie pokožky a špeciálnym výrobkom. Denná a nočná starostlivosť o pleť predstavuje dokonalý základ pre vašu pokožku – 24 hodín každý deň. Citlivá oblasť okolo očí si zasluhuje samostatný špecializovaný produkt. Pleťová maska v sebe spája intenzívne pôsobenie a okamžité liftingové účinky. Jemná vôňa výrobkov určených na starostlivosť o pleť má nežný, ženský charakter, a završuje tento zážitok.

 

Vyberte si článok o účinkoch týchto účinných látok na pleť:

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.