Panel používateľa

Kyselina hyaluronová - fontána mladosti

Chcete vyzerať mladšie a sviežejšie?

Chcete vyzerať mladšie a sviežejšie?

Kyselina hyaluronová - fontána mladosti v tej najdokonalejšej podobe.

Kyselina hyaluronová kyselina (ďalej len „INCI") je telu vlastná a veľmi dôležitá zložka spojivého tkaniva. Je schopná spájať veľké množstvá vody relatívne k hmote (až do 6 litrov vody na gram). Jednoducho povedané množstvo INCI ovplyvňuje elasticitu pokožky.

Prečo používať Hyaluron Gél? Dermis je najspodnejšia vrstva pokožky. Jediné aktívne bunky v tejto vrstve pokožky sú viskózové blasty (bunky, ktoré formujú tkanivá a kolagén) a preto ich nazývajú „tkanivo vyrábajúci závod". Hyaluron gél vypĺňa priestor medzi bunkami. Ak tieto bunky nefungujú naplno, vedie to k zníženej produkcii kolagénu v pokožke a dôsledkom sú vrásky a ochabnutá pokožka. Telu vlastný Hyaluron gél naviaže vlhkosť a stimuluje novú tvorbu buniek (kolagén a elastén). Tým je pružnosť pokožky obnovená. Množstvo hyaluron gélu klesá úmerne s pribudajúcim vekom a negatívnymi vplyvmi prostredia (UV žiarenie, voľné radikály). Hyaluronové prípravky sa používajú na redukciu vrások (aj injekčne), modelovanie pier (zväčšenie), pre osvieženie plete a pre modulovanie tvárových kontúr. 

Kyselina hyaluronová DEVEE hyaluron1. Čo je hyaluronan sodný?
Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný) je telu vlastná látka, ktorá optimálnym spôsobom viaže vlhkosť. Vysoko efektívny účinok tejto látky sa využíva pri aplikáciách v medicínskej a kozmetickej praxi.

2. Aký gél je hodnotný?
Gél sa musí vyznačovať vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej. Hodnotný gél je veľmi efektívny pri redukcii a odstraňovaní vrások i známok starnutia. Vysoký podiel tejto látky robí gél hodnotným.

INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) je medzinárodné označenie pre deklarovanie prísad na obaloch kozmetických produktov, ktoré preukazuje obsah látok podľa ich koncentrácie v klesajúcom poradí. Pretože sa jedná o gél, tak „aqua" musí stáť na prvom mieste. Kyselina hyaluronová (ako hyaluronan sodný) by mala byť na druhej pozícii. To dokazuje mimoriadne vysokú koncentráciu tejto veľmi hodnotnej látky.

Hyaluronový gél je vyvinutý špeciálne pre starostlivosť a ošetrovanie tváre, krku a dekoltu. Kyselina hyaluronová nielen udržiava a viaže jedinečným spôsobom vlhkosť, ale taktiež účinne podnecuje opätovnú tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je výrazne sviežejší a mladší vzhľad pokožky.

3. Aké má gél s kyselinou hyaluronovou účinky?

■ Pleť vyzerá oddýchnutá a mladšia.
■ Redukcia hĺbky vrások je viditeľná.
■ Prísun vlhkosti
■ Stimuluje sa vytváranie kolagénu a elastínu

V našej ponuke nájdete hyaluron sortiment od spoločnosti Devee a Wellmaxx.

Kyselina Hyaluronová Wellmaxx Hyaluron

 

Ako si vybrať správny prípravok s kyselinou hyaluronovou?

1. Pýtajte sa predajcu na zloženie výrobku. INCI označovanie platné v EU zoraďuje ingrediencie v zostupnom poradí podľa obsahu. V prípade hyaluronového gélu alebo koncentrátu by mala byť na prvom mieste voda a na druhom mieste kyselina hyaluronová. V prípade krémov to neplatí. Nekupujte si výrobok, ktorý na stránke neuvádza zloženie. Nekupujte si výrobok deklarujúci v zložení čistú kyselinu hyaluronovú. Čistá kyselina hyaluronová je prášok. Gélom sa stáva po kontakte s vodou. 

2. Pýtajte sa predajcu na kvalitu hyaluronu sodného a jeho štruktúru. Optimálna kombinácia zmesi vysoko- a nízko-molekulárneho hyaluronu sodného dokonale hydratuje a spevní vašu pokožku. V prípade, že výrobok obsahuje len vysokomolekulárnu kyselinu hyaluronu sodného pokožka nie je optimálne hydratovaná. Pre dlhodobý efekt a najlepšie prinikanie do najhlbších vrstiev pokožky je jeho kombinácia a kvalita kľúčová.

3. Všimnite si cenu a množstvo. Veľké balenie v nízkej cene je podozrivé. Preštudujte si zloženie. Vyskúšajte predajné vzorky a presvedčte sa o kvalite. 

4. Preverte si výrobcu. Vsaďte na firmu, ktorá ma za sebou dlhoročnú tradíciu v oblasti kozmetiky. 

Wellmaxx hyaluron anti-aging skin care

Kyselina hyalurónová  – prílev vlhkosti pre vitálnu, hladkú pokožku!

WellmaxxPomocou prípravkov na ošetrovanie pleti Wellmaxx® pomôžete svojej pokožke dlho si zachovávať vlhkosť, pevnosť a pružnosť.

Cíťte sa dobre vo svojej koži!

„V esteticko-plastickej medicíne a kozmetickej starostlivosti o pokožku je kyselina hyalurónová už jej neodmysliteľnou súčasťou. Kyselina hyalurónová patrí k najpoužívanejším účinným látkam proti starnutiu pokožky, medzi látkami na vyplňovanie vrások je dokonca najpoužívanejšia.“

Pôvodne sa v medicíne používala napr. na ošetrovanie rán, jaziev a kĺbov, v súčasnosti esteticko-plastickí medicína používa kyselinu hyalurónovú pri injekciách na vyrovnávanie hlbokých vrások v pokožke, pri vytváraní kontúr tváre alebo na vyplňovanie pier.

Odbúravanie prirodzeného obsahu vlastnej kyseliny hyalurónovej z pokožky sa urýchľuje procesom starnutia, fyzikálnym dráždením, vlastnými génmi a škodlivými vplyvmi okolitého životného prostredia.

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky.“

Aby si pokožka ešte dlho udržala svoju pružnosť a odolnosť, odporúčame oddialiť predčasné starnutie pokožky cieľavedomou starostlivosťou o pleť s  pomocou hyalurónu. Lebo kyselina hyalurónová má veľmi vysoký hydrofilný potenciál a umožňuje viazať v pokožke až tridsaťkrát viac vody než je vlastný objem buniek pokožky.

Intenzívne dodáva vlhkosť, a tým pokožke prepožičiava napätosť, pružnosť a čerstvý vzhľad. Navyše kyselina hyalurónová podporuje rast buniek a regeneráciu podráždenej pokožky.

Kto by to nechcel – čo najviac oddialiť predčasné starnutie pokožky, ako je to len možné?

Wellmaxx® nasleduje koncepciu, ktorá naprieč všetkými typmi pleti a stavmi pokožky kladie dôraz na osobitne účinné a overené účinné látky.

Stredobodom pozornosti je „magnet na vodu“ kyselina hyalurónová, lebo výrobky starostlivosti o pleť s obsahom hyalurónu na jednej strane aktivujú tvorbu pokožke vlastnej kyseliny hyalurónovej v hlbších vrstvách pokožky s cieľom vypĺňať  väzivovú matricu biokyselinou hyalurónovou a tak zmierňovať vznik vrások. Na druhej strane produkty obsahujú čistú kyselinu hyalurónovú, ktorá vyvoláva okamžitý účinok:

  • Povrchové jemné vrásky sa sťahujú a pleť pôsobí hladšia a čerstvejšia, lebo vrstvy pokožky sú intenzívne zásobované kyselinou hyalurónovou.
  • Kyselina hyalurónová zabezpečuje objem tak, že viaže vlhkosť na povrchu pokožky.
  • Okrem toho kyselina hyalurónová zanecháva na pokožke film, ktorý prepúšťa vzduch, ktorý pokožku chráni pred vysýchaním.

Kyselina hyalurónová v kozmetických výrobkoch v starostlivosti o pleť

wellmaxx hyaluronNaša pokožka s pribúdajúcim vekom stráca svoju napätosť a pružnosť. Platí, že treba opravovať už jestvujúce vrásky a paralelne s tým predchádzať tvorbe nových vrások. Príčinou je preukázateľné znižovanie podielu zložky pokožky - kyseliny hyalurónovej. S pribúdajúcim vekom tak zreteľne klesá obsah kyseliny hyalurónovej, že väzivová matrica zmenšuje svoj objem. Iba vtedy, ak si pokožka dokáže uchovávať dostatočnú vlhkosť, je vypodložená zvnútra.

Moderný kozmetický výskum sa cielene zameriava na príčiny a je prepojený v sieti s odborníkmi iných vedných disciplín ako z plasticko-estetickej chirurgie.

Dokonalosť na obzore kozmetiky VÁM PRINÁŠA Wellmaxx® - Pokožka jednoducho môže žiariť lepšie!

ČLÁNKY:

Čo je to kyselina hyaluronová? >>>>>

Vyberte si článok o účinkoch týchto účinných látok na pleť:

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.