Panel používateľa

Kozmetika s kaviárom

DEVEE®KAVIÁR - kozmetika s kaviárom proti vráskam

Pleťové sérum a fluid - luxusné krémy s kaviárom proti vráskam, pre bunkovú ochranu, napnutie a regeneráciu pleti. 

Krém proti vráskam 25+,30+,40+,50+,60+ - určený pre všetky kategórie!

Kozmetická rada s malými molekulami preniká do pokožky oveľa hlbšie ako by ste čakali! Malé molekuly fluidu a séra sú ľahko a rýchlo vstrebateľné do najhlbších vrstiev, kde môžu jedinečné účinné látky naplno rozvinúť svoje účinky. 

kolagén, morský planktón, kaviár

Nová a jedinečná formula kombinuje výživný kaviárový extrakt z prémiového kaviáru + účinný aktívny proti-vráskový komplex z mora (morský kolagén + dva druhy morských rias + Bretónsky morský planktón)  + kyselina hyaluronová (nízkomolekulárna s vysokomolekulárnou)

Kozmetika plná vitamínov, minerálov a stopových prvkov v dvoch produktoch na každodenné použite so synergickým účinkom.

  • DEVEE® ponúka novú kozmetickú radu s kaviárom, ktorá prináša viditeľné účinky a výsledky.
  • Séria s kaviárom je založená na vysoko efektívnych komplexoch aktívnych ingrediencií.
  •  Devee kaviár kombinuje výživný kaviár s efektívnymi morskými aktívnymi zložkami získaných špeciálnymi technológiami.

Kozmetika s kaviárom obsahuje...

Kaviár je ideálna látka na boj s vráskami a na zlepšenie výživy pleti. Efektívne odstraňuje jemné aj hlbšie vrásky a vyhladzuje pleť. Okrem toho obsahuje Bretonský morský planktón, vitamíny, nutrične bohaté riasy s antioxidačnou ochranou a morský kolagén. Všetky zložky stimulujú a obnovujú kľúčové funkcie pleti, vyživujú pleť s hodnotnými proteínmi, minerálmi, stopovými prvkami a hlboho účinnými hydratačnými aktívnymi zložkami. Vďaka všetkým zložkám pleť je jemnejšia, vyhladená a mladšia. 

devee caviardevee caviardevee caviardevee caviar

Pleťové sérum s kaviárom

Sérum vďaka ultrakoncentrovanému zloženiu a malým molekulám je okamžite absorbované pleťou. Jemný kaviárový extrakt v kombinácií s nízko a vysoko molekulárnou kyselinou hyalurónovou, morských rias, morského kolagénu a morského Bretonského planktónu vytvára synergický účinok na vyhladzovanie vrások a omladzovanie pleti a zároveň prináša prirodzenú ochranu pleti.

Intenzívna stimulácia funkcií pleti zlepšuje elasticitu pleti a jej štruktúru – zanecháva pleť hladkú, jemnú a vyhladenú. 

Sérum s kaviárom s kyselinou hyalurónovou a kolagénom je to najdokonalejšie pre vašu pleť. Nechajte vrásky minulosťou a omladnite o niekoľko rokov.

Účinné látky: kaviár, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, chaluhy (hnedé riasy), morský kolagén, Breton morský planktón, turquoise riasy

Pleťový fluid s kaviárom (Krém)

Denná emulzia nie len že vyhladzuje vrásky, ale aj vyživuje, aktivuje bunkovú a reparačnú ochranu pleti a regeneruje ju. Kombinácia jemného kaviáru a kyseliny hyalurónovej je vynikajúcou každennou hydratáciou pleti. 

Účinné látky: kaviár, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, chaluhy (hnedé riasy), morský kolagén, Breton morský planktón, turquoise riasy, skvalén

Najlepšie účinky sa dosahujú kombináciu sérum + fluid (krém) = synergický účinok

Sérum bolo vytvorené tak, aby sa čo najrýchlejšie a najhlbšie vstrebalo. Je vytvorené z drobných molekúl, ktoré pleť okamžite zregenerujú a napnú. Následne ak sa nanesie fluid z kaviáru, účinok oboch produktov sa znásobí. Fluid prináša ochranu a napnutie pleti počas celého dňa. 

devee caviar kozmetika s kaviárom 

Kozmetika s kaviárom

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.