Panel používateľa

Účinné látky proti vráskam v kozmetike

Vyberte si článok o účinkoch týchto účinných látok na pleť:

Účinné látky proti vráskam

Kyselina hyaluronová, retinol a peptidy sú obľúbené látky kozmetických firiem. Sú súčasťou mnohých kozmetických prípravkov pre ich jedinečné vlastnosti proti vráskam. Viete rozlíšiť, ktorá účinná látka je najvhodnejšia pre vašu pleť? Napovie Vám vek a hĺbka vrások.

Kozmetika s obsahom kyseliny hyaluronovej je vhodná pre ženy 25+. Pomáha redukovať vrásky a je veľmi účinná. Je nesmierne dôležitá, pretože pleti dodáva hydratáciu a vlhkosť zvnútra. Kyselina hyaluronová na seba viaže vodu.

Kozmetika s obsahom retinolu je vhodná pre ženy 45+. Retinol je látka, ktorá pomáha regenerovať bunky. Retinol v kombinácii s kyselinou hyaluronovou zaručuje maximálne účinky aj na hlbšie vrásky a pigmentové škvrny. 

Kozmetika s obsahom peptidov je vhodná pre ženy 50+. Výber kvalitných peptidov a ich kombinácia pomáha aktivovať samonápravné procesy pokožky - stimuluje sa tvorba vlastného kolagénu a kyseliny hyaluronovej. Peptidy sú poslovia. Peptidy sú látky, ktoré vysielajú odkaz "viac kolagénu". Peptidy sú vynikajúce aj na hlboké vrásky. 

65 najlepších účinných látok na pleť

Chcete vedieť aké majú kozmetické látky účinky na pleť? Vyberte si účinnú látku a dozviete sa o nej viac. 

V kozmetickom priemysle sa používajú látky, ktoré štúdiami a testami preukazujú na pleť pozitívne účinky. Hydratačné látky pleť hydratujú, výživné látky dodávajú pleti chýbajúce vitamíny, minerály, nenasýtené mastné kyseliny a mnohé ďalšie. Ochranné látky napr. antioxidanty majú rôznorodý ochranný účinok. Detoxikačné látky zbavujú bunky toxínov. Látky stimulujúce obnovu kolagénu sú efektívne na redukovanie vrások. 

Glosár účinných látok Vám pomôže pri výbere správnej kozmetiky. 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.