Galvanická žehlička a 10 úžasných účinkov, ktoré ste o nej nevedeli

1. Rozžiaruje pokožku

Pribúdajúcimi rokmi pokožka stráca svoju žiaru. Galvanická žehlička pomáha vyčistiť póry do hĺbky, pokožka bude lepšie okysličovaná a získa svoj stratený jas. 

2. Minimalizuje jemné linky a vrásky

Vek, slnečné lúče, prašné prostredie to všetko na pokožke zanecháva stopy. Ani si nevšimnete, že sa vám na tvári s pribúdajúcim vekom začnú objavovať jemné vrásky a linky. Galvanická žehlička obnovuje rovnováhu, redukuje jemné vrásky a linky a napína pokožku. Je prospešná aj pri prevencii predčasných prejavov starnutia.

3. Zlepšuje pružnosť vašej pokožky

Keď ste v strese, je to na vašej tvári viditeľné. V spojení s nedostatkom náležitej starostlivosti a ďalšími vonkajšími faktormi má vaša pokožka tendenciu stratiť pružnosť a ochabnúť. Galvanický prúd, ktorý prechádza pokožkou pomáha pokožku vzpružiť a napnúť. Zlepší sa elasticita (pružnosť) vašej pokožky. 

4. Detoxikuje pokožku

Galvanický prúd stimuluje lymfodrenáž pokožky. Zlepšuje sa tak prirodzená schopnosť vašej pokožky očistiť sa od škodlivých toxínov. Póry sa prečistia, toxíny sa uvoľňia, vďaka čomu vyzerá vaša tvár jasnejšie a zdravšie. Po kozmetickom ošetrení je prospešné zvýšiť príjem tekutín, aby sa toxíny z tela vyplavili. 

5. Zvyšuje cirkuláciu krvi a hladinu kyslíka v pokožke

Galvanická žehlička stimuluje obnovu nových kožných buniek. Nové bunky nahradia tie staršie oveľa rýchlejšie. Stimuluje tiež cirkuláciu krvi na povrchu pokožky, čo zase zvyšuje prívod kyslíka do kožných buniek. Vďaka kyslíku sa vaša pokožka cíti sviežejšia a napnutá a podporuje zadržiavanie vlhkosti, čím sa eliminuje strata vlhkosti. 

6. Pomáha pri prevencii akné

Galvanická žehlička pomáha extrahovať všetky nečistoty uviaznuté v póroch pokožky a zanecháva ich čisté. Pomáha to redukovať akné + prevencia akné. 

7. Zlepšuje celkvý komplex pokožky

Keď je vaša pokožka dôkladne vyčistená, vyzerá jasne a žiarivo. Je to preto, že sa z vašej pleti vylučujú škodlivé toxíny. Galvanická žehlička pomáha odstraňovať všetky nečistoty a telo rýchlejšie eliminuje toxíny. Je to komplexný mechanizmus účinku. 

8. Dôkladne hydratuje vašu pokožku

Máte obavy z toho, že váš hydratačný krém na tvár nefunguje správne? Faktom je, že produkt nepreniká do hlbších vrstiev vašej pokožky. Okrem toho vaša pokožka nemusí byť schopná zadržiavať vlhkosť. Galvanická žehlička  pomáha vyriešiť tento problém odstránením odumretých buniek pokožky a podporou regenerácie buniek. To vašu pokožku oživí, vzpruží a zlepší sa zadržiavanie vlhkosti, čím bude pokožka lepšie hydratovaná.

9. Lepšia penetrácia prípravkov

Galvanický prúd obsahuje negatívne ióny a hyalurónový gél, ktorý sa nanáša na vašu pokožku obsahuje pozitívne ióny. Prúd zatláča gél, sérum, alebo koncentrát hlbšie do pokožky. Pokožka je hydratovaná aj v hlbších vrstvách pokožky. Odporúčame používať prípravky obsahujúce 3x, 4x, 5x kyselinu hyalurónovú, lebo rozdielna veľkosť molekúl preniká do rôznych hĺboch. Galvanická žehlička ich vedie hlbšie a účinnejšie. 

10. Upokojuje a hýčka vašu pokožku

Galvanická žehlička zmierňuje starnutie a stuhnutie tvárových tkanív a svalov. Keď sú svaly a tkanivá uvoľnené, do buniek pokožky sa prenáša viac krvi a kyslíka. Rovnováha pH pokožky sa tiež obnoví. 

Znie to sľubne, nie? Ale predtým si ešte prečítajte kontraindikácie. 

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA A KONTRAINDIKÁCIE

kardiostimulátor tehotenstvo rakovina / nádory horúčkovité stavy a zápaly bakteriálne infekcie kože pooperačné jazvy počas prvých 3 mesiacov poškodenia kože oblasti tela so závažnými poruchami krvného obehu nedostatočný krvný obeh ischemická choroba srdca srdcová arytmia cievne choroby končatín poruchy koagulácie (zrážania krvi)