Články o kozmetike. Starostlivosť o pleť v každom veku. Protivráskový program.

01
August
2018

TOP 7 Pleťové sérum – sprievodca

Pridal: Pridané: 1.8.2018 08:15:27 Počet zobrazení: 2823

Pleťové sérum sa dostalo do popredia. Otvorte akýkoľvek magazín, časopis a môžete si byť istí, že natrafíte na ponuku na pleťové sérum. Je pleťové sérum naozaj také účinné? Je potrebné ho zaradiť do denného režimu v starostlivosti o pleť?

Čítajte viac... Komentáre: 0

23
Jún
2017

Je váš opaľovací krém jed?

Pridal: Pridané: 23.6.2017 15:14:25 Počet zobrazení: 3694

Je váš opaľovací krém jed? Už tisíce rokov sa snažíme chrániť našu pokožku pred slnečným žiarením používaním klobúkov, slnečníkov. Opaľovacie krémy, ktoré dnes poznáte sa začali vyrábať pred 100 rokmi a vyzerali ako tuhé krémy, ktoré sa ťažko aplikovali. V roku 1920 COCO Chanel ukázal svetu, že opaľovanie je módny hit a tak sa začali vyvíjať kozmetické produkty na ochranu pokožky a v súčasnosti globálny kozmetický trh so slnečnými krémami sa oceňuje na 10 biliónov amerických dolárov.

Čítajte viac... Komentáre: 0

11
August
2016

Vrásky a ovisnutá koža na krku potrebujú správne ošetrenie. Krém proti vráskam na krk a dekolt Vám pomôže.

Pridal: Pridané: 11.8.2016 09:43:04 Počet zobrazení: 12080

Vrásky a ovisnutá koža na krku potrebujú správne ošetrenie. Krém proti vráskam na krk a dekolt Vám pomôže. Ošetrovanie pokožky je pre mnohých samozrejmosť. Sústredíme sa na oblasti tela, ktoré považujeme za najdôležitejšie – predovšetkým sa pozornosť koncentruje na oblasť tváre. Ignorujeme tú časť tela, kde sa známky starnutia prejavia rýchlejšie ako kdekoľvek inde. Sústredíme sa na ošetrovanie tváre a zabúdame ošetrovať oblasť, ktorá je najviac zničená a poznačená vekom. Je to krk. Vrásky a ovisnutá koža na krku sú výraznejšie ako na tvári z viacerých dôvodov.

Čítajte viac... Komentáre: 0

17
Júl
2016

Pokožka spálená alebo poškodená od slnka potrebuje správny krém na spálenú pokožku!

Pridal: Pridané: 17.7.2016 15:33:06 Počet zobrazení: 5451

Pokožka spálená alebo poškodená od slnka potrebuje správny krém na spálenú pokožku! Nadmerné vystavovanie pokožky slnečným lúčom spôsobuje spálenú pokožku na tvári, čo urýchľuje starnutie pleti – biologický proces, ktorý je ovplyvňovaný genetikou, vekom a slnečným žiarením. Dôsledky nadmerného slnenia sa neprejavia hneď, ani po roku, či dvoch. Zväčša nás dôsledky nadmerného slnenia dostihnú až po 10tich rokoch. Poškodzovanie pokožky slnkom sa akumuluje a prejaví sa až po rokoch. Po 50-tke sa na tvári objavujú žilky, pigmentové zmeny, hlboké vrásky alebo nadmerne vysušené zóny.

Čítajte viac... Komentáre: 0

06
Apríl
2016

Slnko a pokožka - Pozor na slnečné lúče!

Pridal: Pridané: 6.4.2016 14:34:55 Počet zobrazení: 2657

Slnečné žiarenie potrebujeme k životu. Avšak nadmerné vystavovanie sa slnečným lúčom viac poškodí ako prinesie osoh pre zdravie. Prečítajte si odporúčania, ako sa pred slnkom ochrániť.

Čítajte viac... Komentáre: 0

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.