Darčekové kozmetické sety a sady- Wellmaxx Devee kozmetika

5 položiek

Luxusné kozmetické darčekové sady v nádhernom prevedení Hyaluron, Retinol, Caviar, Cellular lift, Detox - kvalita a dokonalosť.

WELLMAXX: Darčekové prevedenie rady Wellmaxx Hyaluron pre ženy 25+ alebo Cellular Lift peptidy pre ženy 45+ v krásnom darčekovom prevedení. Cielená kozmezika proti vráskam. Wellmaxx Hyaluron obsahuje kyselinu hyaluronovú v kombinácii s inými účinnými látkami napr. jojobový olej, olej z makadamových orechov atď. Wellmaxx Cellular Lift obsahuje kvalitné peptidy, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu, kyseliny hyaluronovej a elasténu v pokožke.

Výborný tip na darček nie len na Vianoce, ale aj na akýkoľvek iný sviatok. Kozmetické sety, ktoré potešia každú ženu.  

Aktuálne v ponuke máme len darčekové sety z rady Wellmaxx Hyaluron a Wellmaxx Cellular lift. 

Zobraziť:

 Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér
  • slovenská pošta

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

darček ku objednavke

 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.