Kozmetické prístroje

12 položiek

Kozmetické prístroje, žehličky na tvár, žehličky na vrásky, galvanické žehličky, ultrazvukové prístroje HIFU na vrásky a lipolasery na chudnutie  

Kozmetické prístroje, žehličky na tvár, žehličky na vrásky, galvanické žehličky Široký výber toho najlepšieho.

Žehlička na tvár je kozmetický prístroj. Každá žehlička na tvár je určená na ošetrovanie pokožky na tvári. Žehličky na tvár kombinujú rôzne funkcie napríklad ultrazvuk, galvanoterapiu (kladné a záporné ióny), RF vlny, Biowave vlny, masáž, mikromasáž, fotóny alebo EMS (elektrostimulácia, mezoporácia, elektroporácia). 

Dôležité: Pre funkciu ultrazvuku je podmienkou použitie ultrazvukového gélu, ktorý je vodivý a umožní prenos ultrazvukových vĺn do pokožky. Pre iné funkcie je tiež vhodné nanášanie ultrazvukových gélov alebo iných vodivých gélov napríklad s kyselinou hyaluronovou, aby sa plocha na hlavici prístroja lepšie kĺzala po pokožke. Ultrazvukový gél nájdete v našej ponuke. 

Článok: Kozmetické prístroje a žehličky na pleť sú určené na vrásky a akné a dokažu pomôcť aj na hlboké a mimické vrásky

Viac o terapii HIFU sa dočítate v článku: HIFU cielený ultrazvuk pre lifting pleti - preniká do hĺbky a stimuluje kolagén!

Upozornenie: Obrázky sú ilustračné, žehličky sú v ponuke v bielom prevedení!

Výhody nákupu u nás: záručný a pozáručný servis našou spoločnosťou, doručenie do 24-48 Hod. kuriérom DPD, poštovne v hodnote 3.99 máte zdarmabonusová ponuka >>>>

 

Zobraziť:

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.