Panel používateľa

Kozmetické prístroje - žehličky na tvár proti vráskam

24 položiek

Kozmetické prístroje, žehličky na tvár, žehličky na vrásky, galvanické žehličky..

Kozmetické prístroje, žehličky na tvár, žehličky na vrásky, galvanické žehličky Široký výber toho najlepšieho.

Žehlička na tvár je kozmetický prístroj. Každá žehlička na tvár je určená na ošetrovanie pokožky na tvári. Žehličky na tvár kombinujú rôzne funkcie napríklad ultrazvuk, galvanoterapiu (kladné a záporné ióny), RF vlny, Biowave vlny, masáž, mikromasáž, fotóny alebo EMS (elektrostimulácia, mezoporácia, elektroporácia). 

Dôležité: Pre funkciu ultrazvuku je podmienkou použitie ultrazvukového gélu, ktorý je vodivý a umožní prenos ultrazvukových vĺn do pokožky. Pre iné funkcie je tiež vhodné nanášanie ultrazvukových gélov alebo iných vodivých gélov napríklad s kyselinou hyaluronovou, aby sa plocha na hlavici prístroja lepšie kĺzala po pokožke. Ultrazvukový gél nájdete v našej ponuke. 

 

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.