Panel používateľa

Novoročné akcie

32 položiek

Neviete si vybrať?

Poradíme vám. 

WELLMAXX DETOX

Detox kozmetika je určená pre omladenie pokožky. Obsahuje kombináciu celledetox extraktu a mastných kyselín, ktoré sa v súčasnosti považujú za alfa omegu pre regeneráciu pokožky. Preto názov Detox, pretože pleť zdetoxikujú a urýchlia regeneračné mechanizmy. Ide o omladzujúcu kozmetiku, ktorá pôsobí vnútri pokožky aby navonok mohla pleť zažiariť. 

DEVEE CAVIAR

Caviar kozmetika už má svoju históriu a nesmie chýbať v žiadnej prestížnej kozmetickej značke. Kaviárová rada obsahuje veľké množstvo nenásytených mastných kyselín v kombinácii s kyselinou hyaluronovou. Pleť je vyživená, jemnejšia a pevnejšia. 

DEVEE HYALURON

Hyaluron kozmetika je najvyhľadávanejšia kozmetika na trhu. Získala si srdcia žien vďaka veľkej propagácii estetických centier. Je to predovšetkým sérum, ktoré sa najľahšie vstrebáva vďaka malým molekulám, aby mohlo nádherne rozvinúť svoj objem v pokožke naviazaním vody. Pre maximálne omladzujúce účinky kombinujte sérum s krémom. 

Zobraziť:

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.