BEKETO na vrásky a chudnutie - Príchuť - pomaranč

BEKETO- záruka kvality

Široký sortiment všetkých prírodných, nízkosacharidových a ketogénnych produktov s kolagénom od BeKeto vám pomôže zlepšiť kvalitu pleti zvnútra. Žiadne umelé prídavné látky, žiadny cukor a žiadny pocit hladu s BeKeto! Hovadzí kolagén je získaný z kráv pasúsich sa na pašiach, ktoré konzumujú organické suroviny. BEKETO ručí za najvyššiu kvalitu ingrediencií.

Ketogénna diéta a zdravie pokožky

Ketogénna diéta, navrhnutá tak, aby vyvolala ketózu redukciou sacharidov, vzbudila záujem pre svoj potenciálny vplyv na zdravie pokožky. Jeho podpora zdravých tukov a redukcia rafinovaných cukrov môže mať úžasné účinky na zlepšenie kvality pleti. 

Zníženie zápalu:

Protizápalové vlastnosti ketodiéty môžu byť prísľubom na zmiernenie zápalu kože, čo môže byť obzvlášť prospešné pre jednotlivcov, ktorí majú problémy s pokožkou, ako je akné, psoriáza a ekzém.

Hormonálna rovnováha:

Stabilizáciou hladiny cukru v krvi môže keto diéta pôsobiť ako ochrana proti hormonálnej nerovnováhe, ktorá často spúšťa kožné problémy a vyrážky.

Optimalizovaná hydratácia:

Konzumácia zdravých tukov môže hrať kľúčovú úlohu pri vyživovaní pokožky zvnútra, čo vedie k zlepšeniu pružnosti a mladšiemu vzhľadu.

Voľby bohaté na živiny:

Uprednostňovanie potravín bohatých na živiny v rámci ketodiéty, ako je avokádo, orechy a listová zelenina, zaisťuje, že pokožka dostáva základné vitamíny a minerály pre jej blaho.

Collagen Boost:

Zvýšený príjem zdravých tukov pri keto diéte stimuluje produkciu kolagénu, čo prispieva k zvýšenej elasticite pokožky a hladšej textúre.

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk