BeautyBiowave kozmetické prístroje, žehličky na pleť a čistiace kefky - Chladivá funkcia

BeautyBiowave kozmetické prístroje, žehličky na pleť a čistiace kefky

Účinné kozmetické prístroje, ktoré dokáže s pleťou divy. Používajú sa na čistenie pleti, zlepšenie výživy pleti, stimulovanie syntézy kolagénu, telu vlastnej kyseliny hyalurónovej, pre zlepšenie elasticity pokožky a pre zlepšenie celkového zdravia. 

Je to také jednoduché. Nikam nemusíte chodiť a v pohodlí domova môžete pokožke dopriať relaxačný zážitok. 

Široký výber kozmetických prístrojov + rôzne funkcie -  značky BeautyBiowave

  • ultrazvukové žehličky
  • galvanické žehličky / žehličky s jednosmerným prúdom / kladné a záporné ióny
  • mikrovibračné žehličky / masážne žehličky
  • rádiofrekvenčné žehličky
  • HIFU žehličky s cieleným ultrazvukom
  • mikroprúdove žehličky 
  • fotónové žehličky

Poznáte recept na krásnu pleť aj vo vyššom veku? My áno! Stačí si vybrať.. 

Vitamíny pre krásnu a zdravú pleť

Vitamíny pre krásnu a zdravú pleť

Pri starostlivosti o pokožku by sa nemalo zabúdať aj na konzumáciu pestrej stravy, ktorá by mala obsahovať potraviny bohaté na kolagén, kyselinu hyalurónovú, kremík a siroké spektrum vitamínov a minerálov. Mnohokrát naša strava pri optimánom kalorickom prijme neobsahuje všetko to, čo naša pokožka potrebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovú sériu doplnkov výživy vo forme chutných ovocných sirupov, vďaka ktorým získate toľko aktívnych látok, koľko pokožka potrebuje v dennej dávke. 


TOP Exkluzívna žehlička na vrásky s rollerom, ktorá prináša reálne výsledky

TOP Exkluzívna žehlička na vrásky s rollerom, ktorá prináša reálne výsledky

Patríte medzi tích, ktorí práve zistili, že môžete pre krásnu pleť urobiť oveľa viac ako len používanie kvalitnej kozmetiky? A patríte medzi tích, ktorí sa práve stratili v sortimente a funkciách a neviete si vybrať?

Pokiaľ hľadáte top žehličku s reálnymi výsledkami, tak odporúčame Exclusive žehličku s rollerom.


Bestseller: Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron vylepšila zloženie o 5 druhov kyseliny hyalurónovej, vylepšila dizajn a rozšírila sortiment!

Bestseller: Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron vylepšila zloženie o 5 druhov kyseliny hyalurónovej, vylepšila dizajn a rozšírila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pre ešte lepšie účinky! Táto kozmetická séria obsahuje 5 rôznych druhov kyseliny hyalurónovej, čo jej umožňuje preniknúť do vrstiev, ktoré doteraz boli nedosiahnuteľné kozmetickými výrobkami, tak môže priniesť ich pozitívny účinok až v 5 rôznych hĺbkach pokožky - enormné zlepšenie, ktoré ponúka potenciál najlepších výsledkov. Máte sa načo tešiť!


Otázky a odpovede (Q&A)

Otázky a odpovede (Q&A)

Brožura otázky a odpovědi

Pri kúpe žehličky na pleť od nás dostávate brožúru otázky a odpovede, v ktorej nájdete množstvo informácii, aby ste žehičku používali správne.

Keďže sa od Vás objavujú stále nové a nové otázky, tak nezodpovedané otázky budeme pridávať v tejto časti.