Ako získať z kozmetiky maximum?

Profi 5v1Kozmetické preparáty voľne prechádzajú kožou, menšie molekuly látok ľahšie, väčšie molekuly ťažšie. Ako z nich vyťažiť pre pleť maximum? Ako ich dostať do pokožky najhlbšie?

Odpoveďou je ultrazvuk a galvanoterapia. 

Predstavujeme Vám "Kozmetický prístroj Profi 5v1" určený pre oddialenie starnutia pleti, redukciu vrások a akné.

Profi 5v1 s technológiou ultrazvuku a kombináciou červeného a modrého svetla zlepšuje syntézu kolagénu, zlepšuje elasticitu pleti, minimalizuje vrásky, odstraňuje očervenanie pleti a žilky, a čistí póry.

Funkcie kozmetického prístroja Profi 5v1 (Beauty care machine)

I - iónová funkcia (galvanoterapia)

PH - photon fotónová funkcia

S - sonic ultrazvuková funckia

Ultrazvuková terapia

Ultrazvukové vlny vyvolávajú vibrácie tkanív, predovšetkým tkanív s obsahom kolagénu. Vibrácia vyvoláva teplo. Zvýšením teploty tkanív dochádza k lepšiemu okysličovaniu buniek a odstraňovaniu odpadov. Ultrazvuk preniká do hĺbky 2mm. Ultrazvukové vlny nepočuť a zarievanie tkanív necítiť. Jediným dôkazom fungovania ultrazvuku je jeho vibrácia - keď na povrch hlavice kvapnete kvapku vody, voda sa rozkmitá. Oscilácia alebo kmitanie tkaniva vyvolané ultrazvukovými vlnami rozkmitá molekuly vody, čo uľahčuje pohyb medzi vonkajšími a vnútornými bunkami, čo zvyšuje aktivitu fibroplastov a tvorbu kolagénu. Bolo dokázané, že ultrazvuk pomáha vstrebávať vodivé koncentráty - gél alebo sérum s kyselinou hyaluronovou hlbšie do pleti.

Ultrazvukové vlny 3Mhz alebo 3,000,000.00 Hz za sekundu.

ako získať z kozmetiky maximumFotónová terapia

Svetelná alebo fotónová terapia zvýšuje produkciu ATP (energiu buniek) a zvyšuje sa proliferácie buniek a migrácii (najmä fibroplastami), modulácia hladín cytokínov, rastových faktorov a zápalových mediátorov a zvýšenie oxysličenia tkanív.

Červené svetlo a ultrazvuk: redukuje vrásky a zlepšuje tonicitu pleti
Modré svetlo a ultrazvuk: čistí póry

Galvanoterapia

Jednosmerný elektrický prúd zlepšuje prekrvenie a okysličenie v ošetrovanej oblasti. Významne zlepšuje vstrebateľnosť kozmetických prípravkov. Galvanoterapia zlepšuje životnosť buniek, zbavuje ich voľných radikálov a oddialuje starnutie pleti.

Pozitívne ióny: Prípravky proti vráskam vďaka jednosmernému elektrickému prúdu s nízkou intezitou s pozitívnym nábojom prenikajú hlbšie a významne sa zvyšuje ich účinok. Odporúčame gél s kyselinou hyaluronovou, alebo sérum s kyselinou hyaluronovou alebo s retinolom.

Záporné ióny: Čistia pleť a detoxikujú. Používajú sa aj na pigmentové zmeny.

Upozorňujeme, že najskôr je vždy potrebné používať záporné ióny a odstrániť nečistoty, následne kozmetický prípravok s vodivým základom - sérum alebo gél a aplikovať kladné ióny pre ich hlbšiu penetráciu do pleti.