TOP Exkluzívna žehlička na vrásky s rollerom, ktorá prináša reálne výsledky

Exkluzívna galvanická žehlička na vrásky

Krásny dizajn, jednoduché ovládanie jedným tlačidlom, 2 hlavice a 3 programy! 

Čo všetko dokáže? 

V prvom programe čistenia pleti sa spustí rádiofrekvencia a galvanický prúd. Na kozmetický tampónik nanesiete čistiace tonikum, ktorý priložíte ku galvanickej hlavici prístroja a použijete kovovú úchytku na jeho zastabilizovanie. Zapnete program čistenia pleti a krúživými pohybmi masírujete pokožku.

Galvanický prúd prúdi jedným smerom a extrahuje nečistoty z hĺbky pórov. To znamená, že žehličku, ktorú držíte v ruke a ktorá sa hlavicou dotýka pokožky prechádza prúd nasledovne: prúdi od prístroja cez ruku do tela a vnútornou pokožkou tváre až k vonkajšej vrstve a končí v hlavici žehličky a na tampóniku. Je to obvod galvanického prúdu, prúd prúdi od jednej elektródy k druhej a v programe čistenia extrahuje nečistoty. 

Rádiofrekvenčná vlna nahrieva tkanivá a stimuluje bunky k tvorbe kolagénu. 

V druhom programe výživy pleti sa spustí rádiofrekvencia a galvanický prúd. Na galvanickú hlavicu prístroja a na tvár nanesiete prípravok, ktorý sa zapracuje hlbšie do pokožky - koncentrát kyseliny hyalurónovej napr. Hyaluron gél, Hyaluron sérum, Hyaluron koncentrát v ampulkách. 

Galvanický prúd prúdi opačným smerom smerom od hlavice dovnútra do pokožky. To znamená, že žehličku, ktorú držíte v ruke a ktorá sa hlavicou dotýka pokožky prechádza prúd nasledovne: prúdi od prístroja priamo do pokožky, cez telo, do ruky a končí v hlavici žehličky. Je to obvod galvanického prúdu, prúd prúdi od jednej elektródy k druhej a v programe výživy vnáša prípravky do hlbšej vrstvy pokožky. 

Rádiofrekvenčná vlna nahrieva tkanivá a stimuluje bunky k tvorbe kolagénu. 

V treťom programe facelifting sa spustí mikroprúd na opačnej hlavici - použijete roller, ktorý má tvar diamantov. Je to precízne opracovaný zdravotne nezávadný kov, ktorý bol vysekávaný použitím diamantov. Mikroprúd je obojsmerný, nie jednosmerný a narozdiel od galvanického prúdu jeho silou stimuluje pokožku až k svalovej častí tváre. Je to akoby ste cvičili tvárovú jógu. Na pokožku naneste vodivý gél v hrúbke 2-3mm. Zapnite mikroprúd a prechádzajte rollerom po pokožke. Zo skúseností zákazníkov odporúčame u hlbších vrások zapnúť 2-3 cykly. Po takejto aplikácii budu jemné svaly tváre pevnejšie. Pokožka ochabuje s pribúdajúcim vekom, alebo po rapídnej strate váhy. Najlepším prostriedkom na spevnenie ochabnutej pokožky na ktorej sú výraznejšie viditeľné vrásky je ju spevnieť takýmto "cvičením". Je to účinný spôsob pre dosiahnutie vypnutia pleti v pohodlí domova. 

žehlička na vrásky s reálnymi výsledkamiŽehlička s reálnymi výsledkami

Táto Exclusive exkluzívna žehlička na vrásky prináša výsledky, ktoré spozorujete už po prvých použitiach. Za predpokladu, že ju budete používať s kvalitnou kozmetikou a správnym spôsobom. 

Nie je to len o mikroprúde

Mnohé iné žehličky majú mikroprúd. Aký je medzi nimi rozdiel? Je to práve roller, ktorý sa rolluje všetkými smermi po pokožke a mikroprúd je cielený práve na konkrétne miesto. U iných žehličiek s rovnou plochou hlavice je to cielenie menej presné. 

Akým chybám sa vyvarovať

1. Nedôkladné čistenie pleti

Pri nedôkladnom čistení pleti sú póry upchaté. Póry sú vstupnou bránou do hlbších vrstiev pokožky. Ako sa má koncentrát kyseliny hyalurónovej dostať do hlbších vrstiev, keď sú póry uzavreté? 

Rada: Keď máte make-up odlíčte pokožku odlíčovacím mliekom. Umyte pokožku čistiacou emulziu. Na kozmetický tampónik naneste čistiace tonikum a použite žehličku. 

2. Nesprávny kozmetický prípravok pre výživu pleti

V režime výživy pleti sú póry otvorené, aby sa koncentrát s kyselinou hyaluronovou pekne vstrebal do pokožky. Keď použijete prípravok, ktorý má veľké molekuly, tak ostáva na povrchu a upcháva póry. Používajte len Hyaluron gél, Hyaluron sérum, Hyaluron koncentrát v ampulkách. Tie majú malé molekuly. V žiandom prípade nepoužívajte krémy, fluidy, olejové prípravky v tomto programe. Keď sa prípravok vstrebe a pokožka je suchá, zvlhčujte vodou alebo použite vodivý gél. 

Kyselina hyaluronová je látka telu vlastná a je potrebné ju pokožke dodávať na pravidelnej báze pre lepšiu hydratáciu, ale zároveň tým stimulujete aj tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej. 

3. Nemáte vodivý gél

Mikroprúdová funkcia si proste žiada vodivý gél. Naneste na na tvár v dostatočnej hrúbke, kľudne aj 2-3mm. Vodivý gél umožní prechod do pokožky. Vyskúšajte mikroprúd na suchej pokožky - skoro nič necítite. Pri použití vodivého gélu cítite pravý pocit mikroprúdu - pokožka vám pracuje. Pre niekoho to je príjemné ošetrenie, pre niekoho menej. Je to však účinné ošetrenie, ktoré prináša výsledky relatívne rýchlo. 

Po ošetrení vodivý gel tampónikom odstráňte. 

4. Nepoužívate hydratačný krém?

Toto je veľká chyba. Po vstrebaní kyseliny hyalurónovej v režime výživy je potrebné na pokožku naniesť hydratačný krém, ktorý pokožku chráni zvonku, ale zároveň je zdrojom lipidov a hydratačných látok, ktoré kyselina hyaluronová potrebuje, aby mohla znásobovať svoj objem a vypínať pleť. Nato využíva vodu z okolitých tkanív, ale aj cez póry pokožky z ovzdušia ťahá vlhkosť (ak nie je vzduch suchý), alebo z vonkajšej vrstvy pokožky, čím by vrchnú vrstvu pokožky vysušoval. Preto je potrebná aj táto vonkajšia hydratácia pokožky vždy po použití Hyauron koncentrátu. 

žehlička na vrásky no timeLACNEJŠIA A ÚČINNÁ ALTERNATÍVA

Vynikajúcou žehličkou na pleť je aj NO TIME, ktorá má 1 hlavicu, pričom touto jednou hlavicou ošetríte pleť v programe čistenie CLEAN, v programe výživy a v programe face-lifting. Mikroprúd v programe výživy sa strieda s rádiofrekvenciou, to znamená, že keď zapnete program face-lifting, tak na pár sekúnd beži mikroprúd, na pár sekund rádiofrekvencia, potom opäť mikroprúd a takto sa to strieda až pokým sa žehlička nevypne. Nemá roller, takže celé ošetrenie beží na 1 hlavici, čo je jeho nevýhodou, keďže roller poskytuje príjemnú masáž a presnejšie cielenie mikroprúdu, čo je výhodou práve žehličky Exclusive. Ale na druhej strane táto žehlička má o 2 programy viac. Po prvých 3 programoch môžete použiť program červeného svetla, ktoré stimuluje tvorbu kyseliny hyalurónovej a kolagénu a na záver program modrého svetla s chladením, ktoré upokojí pokožku po ošetrení. 

Obe žehličky sú vyrobené z kvalitného kovu, ktorý je priateľskejší k pokožke.