Ktorý produkt je číslo 1 v boji proti vráskam?

Najviac vyhľadávane sú produkty - pleťové sérum. 

Devee z rady Hyaluron vyrába platinové sérum, top produkt, ktorý obsahuje maximálnu možnú koncentráciu kyseliny hyaluronovej v optimálnom pomere vysoko a nízkomolekulárnej kyseliny s inými cennými látkami. 

Devee z rady Retinol vyrába pleťové sérum, ktoré obsahuje najkvalitnejší retinol a maximálnu možnú koncentráciu kyseliny hyaluronovej v optimálnom pomere vysoko a nízkomolekulárnej kyseliny. Dve účinné látky zaručujú maximálnu možnú starostlivosť o pleť. Anti-aging účinky sú nesporné.

Wellmaxx z rady Hyaluron vyrába pleťové sérum Collagen Booster, ktoré si zákazníci obľúbili pre jeho jemnosť. Pleť bude na dotyh ako hodváb. Vrásky sú viditeľne vyhladené.

Wellmaxx z rady Cellular Lift - aktívne peptidy vyrába pleťové  sérum, ktoré po nanesení na pleť pracuje. Niektorí zákazníci cítia jemné vibrácie. Pleť sa mierne zahreje. Stimuluje sa bunkový metabolizmus. Po nanesení na pleť bude pleť jemnejšia na dotyk. 

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.