Ktorý produkt je číslo 1 v boji proti vráskam?

Najviac vyhľadávane sú produkty - pleťové sérum. 

Devee z rady Hyaluron vyrába platinové sérum, top produkt, ktorý obsahuje maximálnu možnú koncentráciu kyseliny hyaluronovej v optimálnom pomere vysoko a nízkomolekulárnej kyseliny s inými cennými látkami. 

Devee z rady Retinol vyrába pleťové sérum, ktoré obsahuje najkvalitnejší retinol a maximálnu možnú koncentráciu kyseliny hyaluronovej v optimálnom pomere vysoko a nízkomolekulárnej kyseliny. Dve účinné látky zaručujú maximálnu možnú starostlivosť o pleť. Anti-aging účinky sú nesporné.

Wellmaxx z rady Hyaluron vyrába pleťové sérum Collagen Booster, ktoré si zákazníci obľúbili pre jeho jemnosť. Pleť bude na dotyh ako hodváb. Vrásky sú viditeľne vyhladené.

Wellmaxx z rady Cellular Lift - aktívne peptidy vyrába pleťové  sérum, ktoré po nanesení na pleť pracuje. Niektorí zákazníci cítia jemné vibrácie. Pleť sa mierne zahreje. Stimuluje sa bunkový metabolizmus. Po nanesení na pleť bude pleť jemnejšia na dotyk. 

TEST KRÉMOV

Ošetrenie pleti WELLMAXX SKINEFFECT medical beauty:

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky.

banner 

žehličky na pleť

 

Neviete si vybrať? V brožúrke nájdete všetky potrebné informácie o výrobkoch. VIAC TU. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."


Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie