Ktorá kozmetika s anti-aging účinkom proti vráskam je vhodná na 55 rokov?

Vhodný výber predstavuje  Wellmaxx Cellular Lift (bunkový lifting) ružová línia. Wellmaxx Cellular Lift má v ponuke denný krém, nočný krém, očný krém, sérum, pleťovú masku a micelárnu pleťovú vodu. Nad 60 rokov odporúčame kompletný balíček Wellmaxx Cellular Lift, v ktorom by nemalo chýbať sérum a pleťová maska.

Staršie vekové kategórie by mali vsadiť na bunkový lifting pomocou kompexu aktívnych peptidov, takzvaných poslov pokožky. Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu. Tvoria ich stavebné kamene bielkovín a stimulujú bunkový metabolizmus. Pomáhajú tak stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad syntézu kolagénu. Peptidy môžu spustiť pozitívnu reťazovú reakciu jednotlivých účinkov. Medzi takéto účinky patrí podpora činnosti buniek. Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky ako posilnenie prirodzenej obranyschopnosti pokožky, zvýšenie pružnosti a pevnosti pokožky, alebo celkový žiarivý vzhľad pokožky. Vynikajúca koncepcia technológie peptidov je správne cielená a systematická – je zameraná na zdokonalenie prirodzenej funkcie pokožky.

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.