Ktorá kozmetika s anti-aging účinkom proti vráskam je vhodná na 55 rokov?

Vhodný výber predstavuje  Wellmaxx Cellular Lift (bunkový lifting) ružová línia. Wellmaxx Cellular Lift má v ponuke denný krém, nočný krém, očný krém, sérum, pleťovú masku a micelárnu pleťovú vodu. Nad 60 rokov odporúčame kompletný balíček Wellmaxx Cellular Lift, v ktorom by nemalo chýbať sérum a pleťová maska.

Staršie vekové kategórie by mali vsadiť na bunkový lifting pomocou kompexu aktívnych peptidov, takzvaných poslov pokožky. Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu. Tvoria ich stavebné kamene bielkovín a stimulujú bunkový metabolizmus. Pomáhajú tak stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad syntézu kolagénu. Peptidy môžu spustiť pozitívnu reťazovú reakciu jednotlivých účinkov. Medzi takéto účinky patrí podpora činnosti buniek. Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky ako posilnenie prirodzenej obranyschopnosti pokožky, zvýšenie pružnosti a pevnosti pokožky, alebo celkový žiarivý vzhľad pokožky. Vynikajúca koncepcia technológie peptidov je správne cielená a systematická – je zameraná na zdokonalenie prirodzenej funkcie pokožky.

Ošetrenie pleti WELLMAXX SKINEFFECT medical beauty:

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky.

banner 

žehličky na pleť

 

Neviete si vybrať? V brožúrke nájdete všetky potrebné informácie o výrobkoch. VIAC TU. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."


Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie