Ktorá kozmetika s anti-aging účinkom proti vráskam je vhodná na 45 rokov?

Vhodný výber predstavuje Devee Retinol. Devee Retinol ponúka 4 produkty: denný krém, nočný krém, očný krém a sérum. 

Devee Retinol kombinuje kyselinu hyaluronovú a retinol. 

Výsledky najnovšieho výskumu preukázali obdivuhodné výsledky v kombinácii kyseliny hyaluronovej a pro-retinolu. Čistý Retinol je najsilnejšou formou vitamínu A, dôležitého pre rast a funkciu buniek pokožky. Táto účinná látka sa už dlho považuje za „vynikajúci prípravok proti vráskam", ale až pomocou novšieho výskumu dokážeme jeho potenciál efektívne využívať. Vďaka pro-retinolu sa stabilizuje pokožka, ktorá sa stenčila prirodzeným procesom starnutia a v dôsledku pôsobenia škodlivého ultrafialového žiarenia. Pokožka sa zregeneruje a bude schopná opäť efektívne vstrebávať cennú vlhkosť. Kyselina hyaluronová vytvorí optimálny základ vlhkosti pre intenzívne prevlhčenie pokožky. Hospodárenie s vlhkosťou je takto efektívne regulované.

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.